Patronlar yılın ilk toplantısında bir araya geldi -Manifesto Grubu'nca oluşturulan Patronlar…

  • Yazı boyutu
Patronlar yılın ilk toplantısında bir araya geldi
     -Manifesto Grubu'nca oluşturulan Patronlar…

Patronlar yılın ilk toplantısında bir araya geldi -Manifesto Grubu'nca oluşturulan Patronlar Kulübü'nün bu yılın ilk toplantısı Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi

Patronlar Kulübü'nün, bu yılın ilk toplantısı Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, her ay düzenli olarak yapılan toplantıya, iş dünyasının önde gelen isimleri katılıyor. İletişim, etkinlik, sosyal medya ve reklam disiplinlerinde ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren Manifesto Grubu'nca, hizmet verilen markalara değer yaratmak, kurumlar arasında işbirliği oluşturmak amacıyla kurulan Patronlar Kulübü'nün üyeleri bu yılın ilk toplantısında bir araya geldi.
     Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı'nın ev sahipliğinde yapılan Patronlar Kulübü toplantısına, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Günaydın Et ortaklarından Cüneyt Asan, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, Toya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Topaloğlu, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Hedef Filo Yönetici Direktörü Ersan Öztürk, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu katıldı.
     Patronlar Kulübü'nün Şubat ayındaki toplantısının ev sahibi ise Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi işletmecilerinden Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu olacak.
    
     -Patronlar Kulübü Fikri-
    
     Patronlar Kulübü fikri, Manifesto kurulduktan kısa bir süre sonra, İletişim Danışmanlığı, Etkinlik Yönetimi ve Kreatif çözümler sunduğu markalara bu hizmetlerin yani sıra değer yaratmak ve kurumlar arasında işbirliği oluşturmak istemesi sonucu ortaya çıktı.
     Manifesto'nun tescilli markaları arasında yer alan "Patronlar Kulübü", 26 Ağustos 2009 tarihinde hayata geçti. Çırağan Sarayı'nda 5 holdingin yönetim kurulu başkanlarının bir iftar yemeğinde bir araya gelmesinin ardından sohbetten hoşnut kalan iş adamlarının talebi üzerine toplantılar, düzenli ve her seferinde daha geniş katılımlı olarak organize edilmeye başladı.
     Patronlar Kulübü üyeleri, Manifesto departmanlarının hizmet verdiği müşterilerin yönetim kurulu başkanlarından oluşuyor. Bugün 50'ye yakın üyesi bulunan Patronlar Kulübü'nün her toplantısı bir üyenin ev sahipliğinde yapılıyor. Üyenin toplantıya ev sahipliği yapabilmesi için en az bir toplantıya katılması gerekiyor.
     Patronlar Kulübü toplantıları herhangi bir gündeme bağlı olmuyor. Her toplantıda, ev sahibinin liderliğinde önce üyeler kendilerini kısaca tanıtıyorlar. Ardından söz almak isteyenlerin kendi bilgi, tecrübe ve yaşam deneyimlerini paylaşmalarına ortam sağlanıyor.
     İnşaattan enerjiye, turizmden otomotive, perakendeden finansa pek çok farklı sektör oyuncusunun yöneticilerinin sohbetlerine sahne olan toplantılar zengin anılarla yeni dostluklara zemin hazırlıyor.
     Patronlar Kulübü'ne üye olmak için Manifesto Grubu'nun şirketlerinden hizmet almak yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir