Venesco Bina Enerji Yönetim Danışmanlık A.ş.

  Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza 2.kat No:130/60 Balgat Çankaya, 06520, Ankara, Turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-4741400 090-312-474 1402 --
  Arif Künar (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Passivhaus Tasarım Ve Danışmanlığı Ve İnşaatı Anahtar Teslim

  • Ürün Adı : Passivhaus Tasarım Ve Danışmanlığı Ve İnşaatı Anahtar Teslim
  • Hizmet Kategorisi : Evcil Hayvan

  Hizmet Hakkında

  Ankara’da bulunan ve bir bina enerji yönetim danışmanlık şirketi olan VEN ESCO, Aydınlatma - Otomasyon tasarımı ve uygulamalarının yanı sıra Yeşil Bina Sertifikasyon Danışmanlığı (LEED - BREEAM – PASSIVHAUS), Enerji ve Çevre Danışmanlığı hizmetleri de vermektedir. Bu sayede VEN ESCO, enerji entegre tasarımında edindiği geniş vizyonu çerçevesinde, kazandığı deneyimleri aldığı kapsamlı projelere titizlikle uygulamaktadır.
  VEN ESCO halen Vendeka Grup Genel Merkez binasının PASSIVHAUS danışmanlığını da sürdürmektedir. Türkiye’nin en enerji verimli binası olma yolunda ilerleyen, Hacettepe Teknokent’te yer alacak olan Vendeka Pasif Ofis Binası; içerisinde birçok AR-GE çalışmasını barındırarak faaliyetlerini sürdürecek bir bina olup, ülkemizde Pasif Ev standardında inşa edilen ve Alman Pasif Ev Enstitüsü tarafından sertifikalı ilk ofis binası olma özelliğini taşıyacaktır.
  Yeşil Binalar alanında bir lider olan VEN ESCO, yıllarca bu sektörde edindiği tecrübeleri sayesinde Pasif Bina çalışmalarında da lider olmak için büyük bir adım atmıştır. Uluslarlarası Pasif Ev Derneği’ne üye olan şirketimiz, PASSIVHAUS (Pasif Ev) sertifikasına sahip olmak isteyen kuruluşlar için tasarım ve inşaat danışmanlık hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Özetle bu hizmetlerimiz;
  Tasarım Danışmanlık Hizmetleri
   Mimarlara, mühendislere ve işverenlere Pasif Bina Standartlarına uygun danışmanlık hizmeti
   Bütüncül proje yönetimi
   Ön aşama konsept tasarım değerlendirmesi ve uygulanmış projelere danışmanlık
   Enerji verimli aydınlatma-günışığı uygulamaları ve mekanik modelleme gibi araçları içeren entegre tasarım ve enerji hesapları
   Tasarım amacına hizmet eden teknik detayların geliştirilmesi
   Pasif Bina Sertifikasına başvuru
  İnşaat Danışmanlık Hizmetleri
   Anahtar Teslim Projeler
   Saha denetimleri ve eğitimleri ile standarta ve tasarıma uygun inşaat kontrolü
   Bina kabuğunun optimizasyonu için danışmanlık hizmetleri

  Tümünü göster
  Venesco Bina Enerji Yönetim Danışmanlık A.ş.
  Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza 2.kat No:130/60 Balgat Çankaya, 06520, Ankara, Turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-4741400 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir