Paris Otomobil Fuarı -Fuarda, Tofaş'ın Bursa'da ürettiği Fiat Fiorino Trekking'in "Nitro"…

  • Yazı boyutu
Paris Otomobil Fuarı
     -Fuarda, Tofaş'ın Bursa'da ürettiği Fiat Fiorino 
     Trekking'in "Nitro"…

Paris Otomobil Fuarı -Fuarda, Tofaş'ın Bursa'da ürettiği Fiat Fiorino Trekking'in "Nitro" Versiyonu tanıtıldı -Ford, gelecek iki yıl içerisinde satışa sunulacak yeni altı modelini Paris Otomobil Fuarı'nda sergiliyor

Hasan Arslan - Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Fiat Fiorino Trekking modelinin "Nitro" adı verilen özel serisi, 2012 Paris Otomobil Fuarı'nda sergilendi.
     2009 yılından bu yana Fiat ile Nitro arasında devam eden işbirliğinin yeni aşamasını temsil eden Fiat Fiorino Trekking Nitro, Ekim ayından itibaren Fransa, İtalya, İsviçre, Avusturya ve Almanya gibi kayak sporunun yaygın olduğu ülkelerde satışa sunulacak.
     Türk mühendis ve işçisinin imzasını taşıyan Fiat Fiorino Trekking'in "Nitro" özel serisi, Fiat'ın 2009 yılından bu yana ABD'li spor malzemeleri üreticisi Nitro ile yaptığı işbirliğinin yeni adımını temsil ediyor.
    
     -Ford'dan Paris'te 6 yeni model...-
    
     Ford, gelecek iki yıl içerisinde satışa sunulacak yeni altı modelini Paris Otomobil Fuarı'nda sergiliyor.
     Paris'te sergilenen Yeni B-MAX, Yeni Kuga, Yeni Fiesta, Yeni Tourneo Connect, Yeni EcoSport ve Yeni Mondeo modelleri, önümüzdeki iki yılda Türkiye'de de satışa sunulacak.
     Yeni strateji doğrultusunda, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Avrupa pazarında satışa sunulacak 15 yeni global modelin altısı Paris Otomobil Fuarı'nda sergilendi.
     Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner de, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
     "Türkiye toplam pazarında son 10 yıldaki aralıksız liderliğimizi 2012 yılının ilk 8 ayında da sürdürüyoruz. Ford ticari araçların segmentlerindeki başarısına paralel olarak yeni binek otomobillerimizin devreye girmesiyle burada da yükselişimizi sürdüreceğiz. 2011 yılında satışa sunduğumuz Yeni Focus ve Yeni C-MAX ürünlerimizle müşterilerimize gelişmiş teknoloji, düşük yakıt tüketimi, yüksek kalite ve ileri seviyede güvenliğe sahip ürünler sunduk.
     Binek otomobil pazarında ulaştığımız rakamlar, One Ford stratejisi doğrultusunda geliştirilen global ürünlerin Türk otomobilseverler tarafından kabul gördüğünü kanıtlıyor."
     Otomotivde rekabetin hızlı geliştiğine dikkati çeken Özüner, "Önümüzdeki iki yıl içerisinde satışa sunacağımız 6 yeni modelimiz ileri teknolojileri, yüksek kaliteleri, yakıt ekonomisi sunan motorları ve fonksiyonellikleri ile segmentlerinde çıtayı yükseltmeye devam edecekler" dedi.
    
     -Audi'den Paris'te dünya prömiyerleri serisi-
    
     Paris Otomobil Fuarında Audi A3 ailesinin 5 kapılı versiyonu A3 Sportback, ailenin sportif üyesi S3, dünyada lansmanı online yapılan ilk model olan RS 5 Cabriolet ve üretilen ilk dizel S model olan SQ5 TDI ilk kez otomotiv tutkunlarıyla buluştu.
     Audi, gelecekteki Q modellerinin tasarım diline ışık tutan Crosslane Coupe Concept'i de ilk kez görücüye çıkardı.
    
     -Skoda'nın yeni sınıfı Rapid görücüye çıktı-
    
     Skoda, markayı daha ileriye taşıyacak ve gelişme stratejisinin önemli oyuncusu olacak yeni otomobili Rapid'i Paris'te görücüye çıkardı.
     Yeni kompakt model, Ekim ayından itibaren Avrupa'da, 2013 yılının başında da Türkiye'de satışa sunulacak.
     Skoda standında Rapid'e, minik Citigo'nun Sport versiyonu, yeni Skoda logosunu taşımaya başlayan Fabia ve Roomster'ın özel donanımlı modelleri de eşlik ediyor.
     Yeti'nin yeni özel donanımlı versiyonu, Octavia ve Superb'in Combi modelleri de standın diğer üyeleri arasında bulunuyor.
    
    

Bu haberi 190 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir