Parakesesi.net

  (Beşiktaş / İstanbul / Türkiye)
  Metin Bilecen (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Para Kazan / Para Kesesi Parakesesi.net

  • İlan Sahibi : Metin Bilecen
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Beşiktaş
  • İlan Türü : Kampanyaları
  • İlan Eklenme Tarihi : 21 Mayıs 2008 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 17 Kasım 2008 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Reklam Ve Halkla İlişkiler

  Para Kazan / Para Kesesi Parakesesi.net İlan Açıklaması

  PARA KESESİ / PARA KAZAN ParaKesesi.net NEDİR?

  Web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda farklı kanallardan tanıtım mesajları yayınlayan ve bu mesajlardan gelen kazançlarının belli bir kısmını kullanıcılarına dağıtan Türkiye`nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur.

  Üyelik ücretsiz üstelik 5000 puan 5 YTL hediye

  Nasıl Puan kazanmaya başlayacağım?
  ParaKesesi.net `e üye olduktan sonra, Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Puan kazanmaya başlayacaksınız. SMS,e-mail ve diğer kanallarla size göndereceğimiz tanıtım mesajlarını görüntüledikçe ve ayrıca sizin davetinizle SüperÜye olan arkadaşlarınızın okudukları mesajlar sayesinde Puan`larınızı artıracaksınız.

  Okuduğum her tanıtım mesajından Puan kazanacak mıyım?
  Size gönderilen ve okuduğunuz her tanıtım mesajından Puan kazanabileceksiniz. Ancak mesajların size gönderilmiş olması Puan kazanabilmeniz için yeterli değildir. Puan kazanabilmeniz için size gönderilen mesajları okumanız gerekmektedir. Yakında, tanıtım mesajlarını okumak dışında yapacağınız birtakım işlemlerden de para kazanacaksınız.

  Davet göndererek nasıl daha fazla Puan kazanabilirim?
  Daha fazla Puan kazanıp Puanınız’ı artırmak için üye olduktan sonra arkadaşlarınızı davet edebilir; davetinizle üye olan arkadaşlarınızın gördüğü mesajlardan kendiniz okumuş gibi Puan kazanabilirsiniz. Davetinizle üye olan arkadaşlarınızın sayısı artıp görüntüledikleri mesaj sayısı fazlalaşınca daha fazla Puan kazanacak, Puanlarınız’ı hızla artırarak kısa sürede paraya çevirebileceksiniz. Özetle, davet gönderince değil, davet ettiğiniz arkadaşlarınız üye olup reklam mesajı okumaya başladığında Puan kazanacaksınız.

  HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN ACELE EDİN
  www.parakesesi.net

  Tümünü göster
  Parakesesi.net
  (Beşiktaş / İstanbul / Türkiye)
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir