Panda Kimya İç Ve Diş Ticaret

  şirinevler Mahmurbey Yolu Sakarya çikmazi Sok. No : 1 Kat 3 Büro 16 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6546991 090-535-2020493
  Panda (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Panda Buğu Önleyici Ve Torpido Koruyucu Islak Mend

  • Ürün Adı : Panda Buğu Önleyici Ve Torpido Koruyucu Islak Mend

  Ürün Hakkında

  Her Ilde Tek Yetkili Ana Bayilikler Veriyoruz

  Islak Mendil Formatinda ürettiğimiz 30 Gün Etkili Buğu önleyici Ve Torpido Koruyucu ürünlerimizin Bayiliklerini Yapabilecek Girişimci Arkadaşlarla çalişmak Istiyoruz. ürünlerimizin Etkileşim Ve özellikleri Ayrica Bayilik Avantajlari Ve Kazanç Sitemiyle Ilgili Geniş Bilgi Bulacaksiniz.

  30 Gün Etkili Buğu önleyici Mendil özellikleri

  Tekli Ambalaj Olarak ürettiğimiz Medili Ambalajindan çikartip Otomobilinizin Iç Camina Sürüyorsunuz. 1-2 Dakika Bekledikten Sonra Kuru Bir Bezle Siliyorsunuz. Uygulamasi Bukadar Basit. Bu Uygulama Sayesinde Aracin Cami Yağmurlu Havalarda Ve Kiş Aylarinda Buğu Oluşumundan Kurtulmuş Olup Temiz Bir Görüş Elde Etmiş Oluyorsunuz ürünümüz Etkisini 30 Gün Boyunca Muhafaza Eder.

  Torpido Koruyucu Ve Parlatici Islak Mendil

  Bu ürünümüz Ise Aracinizin Torpidosunu Güneşin Zararli Uv Işinlarina Karşi Korur Ve Ayni Zamanda Rengini Yeniler . Silikon Formulü Sayesinde Eskime çatlamalari önler. Ayrica Antistatik Etkisi Sayesinde Toz Tutmayi önler .islak Bezle Silindiği Zamanda Etkisini Yeniler . Ayrica Kullanim Alanlari Deri ,vinil,plastik Ve Kauçuk Yüzeylerde ,de Etkili Bir Koruma Sağlar .

  Bayilik şartlari Ekonomik Boyutu, Satiş şekli Ve Firsatlari

  ürünümüz Ile Ilgili Her Ilde Sadece Bir Adet Bayi Belirliyoruz Ve Bayimiz O Ilin Merkezi Dahil Olmak üzere Tüm Ilçelerinde Satiş Hakkini Elde Etmiş Oluyor . Ve Tali Yani Alt Bayilikler Verebiliyor. Alt Bayilikleri Hem Kendi Oluştururken Ayni Zamanda şirketimizin Merkezine Bayisi Olan Ilden Gelen Talepler Olursada O Ilin Yetkili Saticisina Yönlendiriliyor. Ana Bayiliğimizi Almaya Karar Verdiğiniz Takdirde Bulunduğunuz Ile Geliyoruz Sözleşmeyi Yerinizde Yapiyoruz. Gerekli Eğitimi Verip Sizi Satişa Hazir Hale Getiriyoruz.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Nerelerde Ve Nasil Satilir ? ürünlerimizin Satiş şekli çok Kolay Son Kullanici Fiyatimiz 1 Ytl Olduğundan Dolayi ürünümüz Piyasada Kolay Alici Bulabiliyor . Bir Kutuda 100 Adet Mendil Bulunmakta Ve Her Mendil 30 Gün Etkisini Sürdürmektedir. öncelikle Perakende Satişalardan Bahsedelim. Bulunduğunuz Sehirde Benzin Istasyonlarindan Izin Alip Tam Market önüne Tanitim Standimizdan Kuruyorsunuz. Ve Standlarimizin Başina Bir Hostesi Görevlendiriyorsunuz . Hostesimiz Her Gelen Araca ürünlerimizin Tanitimini Ve Perakende Satişini Yapiyor . Bir Benzin Istasyonuna Günde 500-600 Araç Girdiğini Var Sayarsak Ve ürünlerimizde 1 Ytl Den Satildiğini Göz önünde Bulundurursak (not: ürünlerimizi Kullanicilar Ikişer üçer Adet Aliyor) Günde Ortalama Satişlar 200 -250 Adetler Arasi Değişiyor. ürünümüzün Bayi çikiş Fiyati Sadece 30 Kuruştur. 250 Adet ürünü 1 Ytlden Satttiğimizi Gözönünde Bulundurursak Kar Marji Hostes Ve ürün Maliyetini Düştükten Sonra Açikça Ortada .biz Ana Bayilerimize Sorumluluklarinda Olduklari şehirde 3-4 Adet Stand Kurmalarini Tavsiye Ediyoruz . ..

  Toptan Satişlar: ürünlerimizin Toptan Satişi Kutu Bazinda Benzin Istasyonlari Oto Aksesuarcilar Yikamacilar Ve Marketlere Yapilmaktadir . Araciniz Varsa Aracinizla Piyasadaki Firmalari Gezip 1 Er Kutu ürün Satişi Yapiyorsunuz. Ve Firmalara %90 Oraninda Kar Birakmiş Oluyorsunuz. 15 Günde Bir Yaptiğiniz Periyodik Müşteri Ziyarteleri Ile Siparişleri Yeniliyorsunuz..

  Promosyon: Benzin Istasyonlari Eşantiyon Bazinda Müşterilerine Dağimak Amaciyla Sizden özel Baskili ürünler Isteyecekler Ve Bunlarida Beraber Yapabileceğiz.

  Ana Bayii Nasil Olunur? Başlangiç Olarak 10.000 Adet Yani 100 Kutuluk ürünü Stoğunuza Aliyorsunuz. Bu Stok Zaten Sizin Taleplerinize Cevap Verebilecek Kapasitede Yeterlilik Sağliyor. Extradan Sizden Isim Hakki Adi Altinda Herhangi Bir ödeme Talep Etmiyoruz. Bayi Olmaya Karar Verdiğiniz Takdirde Bulunduğunuz şehir Neresi Olursa Olsun Arkadaşlarimiz Sözleşmeleri Ile Yaniniza Gelip Sizi Bu Ailenin Içine Davet Ediyorlar. Yüksek Kazançli Bir Iş Ve Geleceğe Kariyerli

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Panda Kimya İç Ve Diş Ticaret
  şirinevler Mahmurbey Yolu Sakarya çikmazi Sok. No : 1 Kat 3 Büro 16 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6546991
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir