Pamukap Tavan Ve Duvar Kaplamasi

  671/1 Sok.no:14-14/a Gediz Mah.buca-izmir (Buca / İzmir / Türkiye)
  090-232-2750101 090-232-2752661
  Pamukap (Satış Müdürü)

  Pamukap Tavan Ve Duvar Kaplamasi Bayilik Verilecektir

  • İlan Sahibi : Pamukap
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Buca
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 16 Haziran 2009 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Ocak 2010 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Yapı Sektörü

  Pamukap Tavan Ve Duvar Kaplamasi Bayilik Verilecektir İlan Açıklaması

  PAMUKAP Nedir?

  Pamukap, ham maddesi pamuk olan doğa ile dost, uzun ömürlü, her türlü yüzeye uygulanabilen, sağlıklı, estetik, uygulaması kolay ve çabuk olan, dekoratif bir duvar ve tavan kaplamasıdır. Pek çok otel, restoran cafe, konferans salonu, sinema salonu, konut ve ofis Pamukap ile yeni bir havaya kavuşmuştur.

  Doğal pamuktan üretilen Pamukap’ın içeriğinde sentetik madde olmaması onu hem sağlıklı hem de doğa dostu bir ürün yapmaktadır.
  Üretimi sonucu kesinlikle doğayı kirletici atık maddeler oluşmaz. Sentetik malzemelerin hızla terk edildiği günümüzde Pamukap çağdaş bir alternatif oluşturmaktadır.

  Antistatiktir; toz barındırmaz, uzun ömürlüdür bakım gerektirmez. Pamukap kapladığınız bir yüzeyi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

  Geniş renk ve doku seçenekleri ile Pamukap her türlü yaratıcı uygulamaya açıktır. Pamukap’la yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.

  Ses konforunun sağlanması istenilen yerlerde Pamukap mekândaki çınlamayı önleyerek, akustik konfora hissedilir katkı sağlamaktadır.

  Uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında mekân kirlenmez. Eşyaların çıkartılması gerekmez.
  Çabuk uygulanır. Su ile karıştırılan malzeme bir kompresör yardımıyla duvara hızlı bir şekilde tatbik edilir. Rötuşlarda klasik boyalar gibi tamir yerini belli etmez, tüm duvarın yenilenmesi gerekmez, kolay tamir olur.

  Yangın esnasında Pamukap, alev almayan yapısı sayesinde yangının hızla yayılmasını engeller. Teknik raporunda da görebileceğiniz gibi ısıya bağlı deforme sıcaklı ortalaması 197C° ve alev ucu ortalama sıcaklığı 520C°dir.

  Elastik yapısı sayesinde duvar ve tavanlarda zamanla veya malzeme hatasından oluşan küçük çatlakları göstermez ve nemle karşılaştığı zaman boyalarda olduğu gibi kabarma ve tozuma yapmaz.

  Kısacası Pamukap, dekoratifliğinin yanında pek çok artı özelliği ile mekânları özelleştiren çağdaş, sağlıklı, konforlu bir duvar ve tavan kaplama malzemesidir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Pamukap Tavan Ve Duvar Kaplamasi
  671/1 Sok.no:14-14/a Gediz Mah.buca-izmir (Buca / İzmir / Türkiye)
  090-232-2750101
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir