PAGEV tasarım ödülleri!

  • Yazı boyutu
PAGEV tasarım ödülleri!

PAGEV tasarım ödüllerinin 8.'si düzenleniyor

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Plastik Teknolojisi ve Tasarım Ödülleri Yarışması'nı bu yıl 8'inci kez düzenliyor.
     PAGEV'den yapılan açıklamaya göre, PAGEV Plastik Teknolojisi ve Tasarım Ödülleri Yarışmasına başvurular 31 Ekim 2012 tarihine kadar yapılabilecek.
     2011 yılını Almanya ve İtalya'nın ardından 3.'lükle tamamlayan Türk plastik sektörü, 2012 yılı sonunda ikinciliği hedefliyor. PAGEV teknoloji ve tasarıma yapacağı yatırımın bu hedefe ulaşmasındaki süreci hızlandıracağı gerçeğinden hareketle, Plastik Teknolojisi ve Tasarım Ödülleri Yarışması'nı bu yıl 8'inci kez düzenliyor.
     Firmaların yanı sıra, öğrencilere de açık olan yarışmanın birincisi, dünyanın ikinci büyük plastik fuarı olan Chinaplas'a gidecek. PAGEV Plastik Teknolojisi ve Tasarım Ödülleri Yarışması; Çevre ve Enerji, Ürün ve Tasarım, Teknoloji, Plastiklerin Geri Dönüşümü ve Öğrenci olmak üzere toplam beş dalda yapılacak.
     Yarışmada, birincilik ödülünün yanı sıra Mansiyon Ödülü ve Jüri Özel Ödülü de verilecek. PAGEV Yönetmenler Kurulu'nun komite üyelerinden oluşan jüri, projelerin değerlendirme aşamasında plastik sektöründe uzman akademisyen, araştırmacı, sanayici ve profesyonellerden destek alacak.
     Yarışmada dereceye girenler 29 Kasım'da PlastEurasia Fuarı'nda yapılacak ödül töreninde açıklanacak. Bu seneki yarışmanın birincisi, ChinaPlas 2013 Plastik ve Kauçuk Fuarı'na, ulaşım ve konaklama dahil hiçbir ücret ödemeden katılabilecek.
    
    
    


Bu haberi 479 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir