P&G ve Migros'un "Özel Sporculara Özel Destek" kampanyası -Kampanya kapsamında, Ajda Pekkan,…

  • Yazı boyutu
P&G ve Migros'un "Özel Sporculara Özel Destek" kampanyası
     -Kampanya kapsamında, Ajda Pekkan,…

P&G ve Migros'un "Özel Sporculara Özel Destek" kampanyası -Kampanya kapsamında, Ajda Pekkan, özel sporculardan oluşan bir koro ile konser verdi

Migros, P&G ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu işbirliğiyle yürütülen "Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası"nın 9. yılında, Ajda Pekkan, özel sporculardan oluşan bir koro ile "Engel Tanımayanları Destekleyenlere Teşekkür" konseri verdi.
     Yapılan açıklamaya göre, Migros ve P&G tüketicileri için düzenlenen konserde özel sporculardan oluşan bir koro ile şarkı söyleyen Ajda Pekkan, çocuklarla beraber özel repertuarından şarkılar seslendirdi.
     Migros Mağazaları veya Sanal Market'ten 15 liralık P&G alışverişi yaparak özel sporculara destek olan tüketiciler içinden çekilişle belirlenen 750 kişi, çift kişilik davetiye kazandı. P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Aydemir Karaer'in ev sahipliği yaptığı konseri yaklaşık 2 bin 500 davetli izledi.
     P&G, Migros ve Özel Olimpiyatlar Derneği çalışanlarının da davet edildiği konsere, iş, sanat ve siyaset dünyasından ünlü isimler de katıldı.
    
     -"6,5 milyon tüketicinin desteğiyle 4 bin 500'e yakın özel sporcu yetiştirildi"-
    
     Geçtiğimiz günlerde göreve gelen P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, 9 yıldır özel yetenekli özel sporculara destek olmak ve toplumda farkındalık yaratmak konusunda önemli adımlar attıklarını belirtti. Turnaoğlu, Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası ile 2004'ten bu yana 4 bin 500'e yakın özel yetenekli gencin sporla değişen yaşamlarına tanık olduklarını dile getirdi.
     Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman ise, "Projenin 9 yıldır devam etmesinde birinci rol, Migros raflarından P&G ürünlerini tercih ederek, bu anlamlı kampanyaya destek veren Migros müşterilerinindir. 2004 yılından bu yana 6,5 milyon Migros müşterisi ve P&G tüketicisi özel yetenekli gençlerimizin sporla hayata bağlanmalarına, özgüven kazanmalarına ve sosyal yaşamda daha etkin rol almalarına katkı sağladı" ifadelerini kullandı.
     Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Aydemir Karaer de, özel yetenekli çocukların ve gençlerin ne kadar yüreklendirilirse o kadar büyük başarılara imza attıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
     "Özel sporcularımız Özel Olimpiyatlar Projesi sayesinde hem ulusal hem de uluslararası arenada çeşitli aktivitelerde performans sergileyip başarıya ulaştı. Bu proje evinden çıkmaya cesaret edemeyen pek çok özel genç ve ailesi için yol gösterici ve yüreklendirici umut ışığı oluyor. Özel Olimpiyatların uluslararası arenada kullanılan bir sporcu yemini var; 'Bana kazanma şansı verin, kazanamazsam bile çabamda cesur olmama yardım edin'. Amacımız yarıştırmaktan ziyade başarmanın mutluluğunu, keyfini özel sporcularımıza yaşatmak."
    
     -Ajda Pekkan konserinde özel sporcular korosundan sürpriz şarkılar-
    
     Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen konserde Ajda Pekkan, yeni ve klasikleşmiş şarkıları ile sevenlerine keyifli saatler yaşattı. Özel yetenekli çocuk ve gençleri sporla hayata bağlamayı hedefleyen "Özel Olimpiyatlar Projesi"nde emeği geçen herkese teşekkür eden Ajda Pekkan, "hayatımın en anlamlı konseri" diye tanımladığı gecede izleyicilere özel bir sürpriz yaptı.
     Ajda Pekkan, 15 kişilik özel sporcular korosuyla beraber "Sen İste", "Olanlar Oldu Bana" ve "Uzun İnce Bir Yoldayım" şarkılarını seslendirdi. Özel sporcuların müzik konusunda da çok yetenekli olduğunu belirten Ajda Pekkan, konser öncesinde de koro ile beraber provalar yaparak konsere hazırlandı.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir