P&G ve Migros'tan "Teşekkürler Anne" konseri -P&G ve Migros, annelere Sertap Erener konseri ile…

  • Yazı boyutu
P&G ve Migros'tan "Teşekkürler Anne" konseri
     -P&G ve Migros, annelere Sertap Erener konseri ile…

P&G ve Migros'tan "Teşekkürler Anne" konseri -P&G ve Migros, annelere Sertap Erener konseri ile teşekkür etti

Migros ve P&G, bugünün ve geleceğin olimpiyat sporcusu annelerine teşekkür etmek amacıyla "Sertab Erener Teşekkürler Anne" konseri düzenledi.
     Küçük Çiftlik Park'taki konser öncesi gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan P&G Türkiye Marka Operasyonları Direktörü Tuba Altunterim, P&G'nin dünyanın yanı sıra Türkiye'de de sporcu annelerini desteklediğini söyledi.
     P&G'nin, Olimpiyat Oyunları sponsorluğu ile birlikte hem dünyada hem de Türkiye'de Olimpiyat Oyunları bilincini geliştirecek ve ailelerde farkındalık oluşturacak büyük bir hareket başlattığını belirten Altunterim, "Londra 2012 Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'den milli atlet Nevin Yanıt'ın annesi Semire Yanıt, milli güreşçi Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp ve milli badmintoncı Neslihan Yiğit'in annesi Hürü Yiğit çocuklarını ilk kez Olimpiyat Oyunları'nda izleme şansı yakaladı" bilgisini verdi.
     Konserle hem Türkiye'deki annelere teşekkür etmek hem de Olimpiyat ruhunu canlandırmaya katkıda bulunmak istediklerini ifade eden Altunterim, sanatçı Sertab Erener'e de projeye verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
    
     -Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman-
    
     Migros Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Aysun Zaman da, gençlerin sporun eğitici, bütünleştirici ve pozitif rekabetinin öğretici niteliklerinden yararlanmalarına aracı oldukları için çok mutlu olduklarını anlattı.
     Migros Ticaret olarak geleceğin teminatı gençlerin gelişimini destekleyen pek çok proje yürüttüklerini aktaran Zaman, "Migros olarak amacımız, çocuklarımızın zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimini ve yaşam kalitesini artıran sporu daha çok sevmelerini, başarmak için sadece istemek gerektiğine inanmalarını sağlamak. Bunu da annelerimizin desteği ile yaparak, kendine güvenen bireyler yetişmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
    
     -Sertab Erener-
    
     Sanatçı Sertab Erener ise, Olimpik harekete destek olmak amacıyla Teşekkürler Anne etkinliğinde konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Ben de spor yapmayı çok seviyorum. Spor sayesinde bu yoğun iş temposu ile mücadele edebiliyorum ve kendimi daima dinç hissediyorum. Gençlerimize ve çocuklarımıza spor ruhunu aşılamalı ve sağlıklı nesiller yetiştirmeye katkı sağlamalıyız. Teşekkürler Anne projesinin sahibi P&G'ye ve bu etkinliğin düzenlenmesinde katkılarını esirgemeyen Migros'a teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
    
     -Etkinliğe bin 500 anne çocukları ile beraber katıldı-
    
     P&G ve Migros'un düzenlediği kampanya çerçevesinde P&G ürünü alan tüketiciler arasında yapılan çekilişle belirlenen bin 500 anne, çocukları ile beraber "Teşekkürler Anne" etkinliğe katıldı.
     Etkinlik alanında anneler, Sertab Erener'in konserinin yanı sıra konser alanına kurulan P&G ürünleri stantlarında makyaj ve bakım uygulamaları yaptırdı.
     Çocuklar ise alana kurulan trambolin, bungee jumping, masa langırtı, ahtapot çadır, tırmanma duvarı, mini basket sahası, top havuzu, yel değirmeni ve zıpzıplar ile eğlendi.
     2012-2020 yılları arasında 5 Olimpiyat oyununu kapsayan işbirliği çerçevesinde P&G ve markaları, önümüzdeki 10 yıl boyunca dünya çapından sporculara ve annelerine sponsor oluyor.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir