P&G ve Migros, özel sporcuları destekleyen tüketicilere Ajda Pekkan'la teşekkür edecek

  • Yazı boyutu
P&G ve Migros, özel sporcuları destekleyen tüketicilere Ajda Pekkan'la 
teşekkür edecek

P&G ve Migros, özel sporcuları destekleyen tüketicilere Ajda Pekkan'la teşekkür edecek

Migros, Procter & Gamble (P&G) ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu tarafından zihinsel engelli çocuk ve gençleri sporla hayata bağlamak ve ailelerinin yaşamlarında da olumlu etkiler yaratmak için düzenlenen destek kampanyası bu yıl 1 Şubat'ta başlayacak.
     Yapılan açıklamaya göre, "Siz Destek Verdikçe Engel Tanımayanlar Kazanıyor" sloganıyla Migros ve P&G tarafından düzenlenen kampanya kapsamında 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında Migros Mağazaları veya Sanal Market'ten P&G markaları Ariel, Ace, Alo, Fairy, Pantene, Head & Shoulders, Wella Pro Series, Blendax, Koleston, İpana, Oral-B, Prima, Orkid, Gillette ve Duracell alan tüketiciler, 500 zihinsel engelli gencin spor yapmasına katkıda bulunacak.
     Önceki yıllarda olduğu gibi kampanyanın 9. yılında da Migros Mağazaları'nda satılan her P&G ürününden elde edilen gelirin bir kısmı, Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu'na aktarılarak 500 engelli gencin spor yapmasına destek verilecek.
    
     -Özel sporculara destek olan tüketicilere Ajda Pekkan konseri ile teşekkür-
    
     Özel sporculara destek olan tüketicilere teşekkür etmek için P&G, Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu, özel bir konser etkinliği düzenliyor. 1-28 Şubat 2013 tarihleri arasında, Migros Mağazaları'ndan her 15 liralık P&G alışverişi yapan tüketiciler, çekilişle 23 Mart 2013 tarihinde Ajda Pekkan'ın vereceği "Engel Tanımayanları Destekleyenlere Yıldızlı Teşekkür" konserine çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak.
     Özel Olimpiyatlar Projesi çerçevesinde düzenlenen Özel Sporculara Özel Destek Kampanyası'na bugüne kadar 6,5 milyon duyarlı tüketici destek oldu ve kampanya ile 4000'e yakın zihinsel engelli gencin yetiştirilmesine katkı sağlandı. 2004'ten beri devam eden kampanya ile zihinsel engelli gençlerin spor yaparak fizik kondisyonlarının artmasına, özgüven kazanmalarına ve kişisel karar verme becerilerinin geliştirilmesine ortam sağlanıyor.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir