P&G'den, Olimpiyat Sporcuları'nın ailelerine "özel ev" -Sporcuların ailelerini ağırlamak üzere…

  • Yazı boyutu
P&G'den, Olimpiyat Sporcuları'nın ailelerine "özel ev" 
     -Sporcuların ailelerini ağırlamak üzere…

P&G'den, Olimpiyat Sporcuları'nın ailelerine "özel ev" -Sporcuların ailelerini ağırlamak üzere P&G Aile Evi hizmete açıldı

Ariel, Prima ve Gillette gibi markaları bünyesinde barındıran Olimpiyat Oyunları Global Partneri Procter & Gamble (P&G), Londra'daki Olimpiyat Sporcuları'nın annelerini ve ailelerini ağırlamak üzere P&G Aile Evi'ni hizmete açtı.
     Yapılan açıklamaya göre, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için hazırlanan "annelerin Londra'daki evi", dünyanın dört bir yanından gelen Olimpiyat Sporcuları'nın anneleri ve aileleri için, çocukları Olimpiyat Oyunları'nda yarışırken, dinlenip rahatlayabilecekleri ve birlikte olabilecekleri bir mekan olarak tasarlandı.
     Konuya ilişkin bir açıklama yapan P&G Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Robert McDonald, "Londra 2012 Olimpiyat Oyunları sırasında 150'den fazla sporcuya P&G markaları aracılığıyla destek vereceğiz, P&G her sporcunun arkasındaki gizli kahramana, yani annesine hizmet verecek. Annelere ve ailelere hizmet vermek 175 yıldır bizim işimiz. Bizim amaçlarımızla çok iyi örtüşen bu kampanya, tarihimizdeki en büyük ve en bütünsel kampanya özelliğini taşıyor" değerlendirmesinde bulundu.
     P&G Aile Evi'nin ağırlayacağı isimler arasında, açılış törenine katılan Milli Badmintoncu Neslihan Yiğit'in annesi Hürü Yiğit'in yanı sıra Milli Atlet Nevin Yanıt'ın annesi Semire Yanıt ve Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'in annesi Sevgi Kayaalp ve aileleri yer alıyor.
     P&G Global Marka Geliştirme Yetkilisi Marc Pritchard ise, Londra'da neden P&G Aile Evi kurdukları ile ilgili şunları söyledi:
     "Vancouver 2010 Olimpiyat Oyunları sırasında dünyanın faklı yerlerinden gelen annelerin ve ailelerinin oyunlar süresince dinlenip birlikte olabilecekleri bir yer yoktu. Londra'da hizmete açtığımız P&G Aile Evi, annelere ve ailelere ev konforu sunmak üzere tasarlandı.
     Bu evde annelere özel güzellik bakımlarının yanı sıra Prima Oyun Odası ve Ariel çamaşır yıkama hizmetleri sunuluyor. P&G Aile Evi'nde ayrıca TV izleme ve yemek hizmetlerinin yanı sıra ailelerin evlerindeki sevdikleriyle iletişimlerini sürdürebilmeleri için internet erişim olanakları bulunuyor."
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir