P&G, annelere olimpiyatlardaki çocuklarını izleme fırsatı sunuyor -Olimpiyat Oyunları Global…

  • Yazı boyutu
P&G, annelere olimpiyatlardaki çocuklarını izleme fırsatı sunuyor
     -Olimpiyat Oyunları Global…

P&G, annelere olimpiyatlardaki çocuklarını izleme fırsatı sunuyor -Olimpiyat Oyunları Global Partneri Procter & Gamble (G&P), olimpiyatlarda Türkiye'yi badminton branşında temsil eden Neslihan Yiğit'in annesine kızının müsabakasını izleme ayrıcalığı sundu

Olimpiyat Oyunları Global Partneri Procter & Gamble (G&P), olimpiyatlarda Türkiye'yi badminton branşında temsil eden Neslihan Yiğit'in annesine kızının müsabakasını izleme ayrıcalığı sundu.
     Yapılan açıklamaya göre, ömürlerini çocuklarını başarıya ulaştırabilmek için adamış olsalar da, çoğu olimpiyat sporcusunun annesi, dünyanın en büyük spor etkinliği olan Olimpiyat Oyunları'nda çocuklarını izleme şansı bulamıyor.
     Olimpiyat Oyunları global sponsoru P&G ise "Teşekkürler Anne" kampanyasının bir parçası olarak, pek çok Olimpiyat sporcusu annesinin hayalini gerçekleştiriyor ve çocuklarının spor müsabakalarını izleme fırsatı sunuyor.
     Ariel, Prima ve Gillette gibi markaları bünyesinde barındıran Partneri P&G, "Teşekkürler Anne" kampanyası kapsamında, 28 Temmuz'da Türkiye'yi badminton branşında temsil eden Neslihan Yiğit'in annesi Hürü Yiğit'e, kızının müsabakasını izleme fırsatı sundu.
    
     -Milli badmintoncuya anne tezahüratı-
    
     Türkiye'nin Olimpiyat Oyunları'nda ilk kez badminton dalında temsil edilmesini sağlayan ve iyi bir performansla badmintonda tek bayanlarda Avusturyalı rakibini 2-0 yenerek bir üst tura yükselen Neslihan Yiğit'in annesi Hürü Yiğit, açıklamada yer verilen görüşlerinde, kızını Olimpiyat Oyunları'nda izlediği için çok mutlu olduğunu belirtti.
     Anne Yiğit, "Neslihan çok sağlıklı ve güçlü yetişti. Hayatta yapmak istediklerine daha hızlı ulaştı. Ben her anında, müsabakasında kalbimle onun yanındayım. Bana ve aileme Olimpiyat Oyunları'nda fiziksel olarak da Neslihan'ın yanında olabilme fırsatı sunduğu için P&G'ye çok teşekkür ediyorum" dedi.
     P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karpat ise, annelere bu biletleri hediye etmekten ve bu deneyimleri yaşatıyor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Annelerimiz, çocuklarının olimpik rekabete hazır hale gelmeleri için yaptıkları onca katkıdan sonra, Olimpiyat Oyunları'nın bir parçası olmayı hak ediyorlar" değerlendirmesinde bulundu.
    
     -"P&G Aile Evi"-
    
     Olimpiyat Oyunları'na izleyici olarak katılma olanağı sağlayan P&G aynı zamanda "P&G Aile Evi"ni de annelerin hizmetine sundu. "P&G Aile Evi", "Teşekkürler Anne' kampanyasının bir parçası olarak dünyanın dört bir yanındaki Olimpiyat sporcusu annelerini bir araya getiriyor.
     Bu arada, Teşekkürler Anne kampanyası çeşitli televizyon kanalları aracılığıyla ve mağazalarda Nisan ayında başlayıp Ağustos'a kadar devam edecek bir perakende satış kampanyası ile de hayata geçiriliyor. Olimpiyat Oyunları ile ilgili birçok P&G markası, dünya çapında milyonlarca mağazada satışa sunulacak.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir