Özelleştirme İhalesi -İzmir'in Menderes ilçesi, Cumaovası Köyü'ndeki bazı gayrimenkuller ve bu…

  • Yazı boyutu
Özelleştirme İhalesi
  -İzmir'in Menderes ilçesi, Cumaovası Köyü'ndeki bazı gayrimenkuller 
  ve bu…

Özelleştirme İhalesi -İzmir'in Menderes ilçesi, Cumaovası Köyü'ndeki bazı gayrimenkuller ve bu gayrimenkuller üzerinde bulunan binaların bir bütün halinde özelleştirilmesine ilişkin açılan ihaleye 9 yatırımcı teklif verdi

Gayrimenkul A.Ş. adına kayıtlı İzmir'in Menderes ilçesi, Cumaovası Köyü'ndeki bazı gayrimenkuller ve bu gayrimenkuller üzerinde bulunan binaların bir bütün halinde özelleştirilmesine ilişkin açılan ihaleye 9 yatırımcının teklif verdiği bildirildi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gayrimenkul A.Ş. adına kayıtlı İzmir'in Menderes ilçesi Cumaovası köyü'ndeki 81 numaralı parseldeki 20 bin 140 metrekare ile 82 numaralı parseldeki 19 bin 80 metrekare yüzölçümlü gayrimenkuller ve bu gayrimenkuller üzerinde bulunan binaların bir bütün halinde özelleştirilmesine ilişkin açılan ihaleye 9 yatırımcı teklif verdi.
     Teklif verenlerin isimleri şöyle:
     "Mehmet Gültekin, Sümen İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Haşmet Akkuş İnşaat Taahhüt Turizm Petrol Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. - Özemeksan İnşaat Turizm Gıda Dayanıklı Tüketim Maddeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubu, Vendas Ortak Girişim Grubu, Nevvar - Salih İşgören Vakfı, Duman Kardeşler Odun Kömür Taahhüt İnşaat Nakliye Gıda Hayvancılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, Nail Özkardeş Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, Teka Temel Kazık Sondaj Mühendislik Mimarlık Laboratuvar İnşaat Mad. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, Egekar İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi."
    
    
    

Bu haberi 227 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir