ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo'dan eylül kampanyası

  • Yazı boyutu
ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo'dan eylül kampanyası

ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo'dan eylül kampanyası

Alfa Romeo Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen ve tüm ürün yelpazesi için geçerli olan yeni bir kampanya başlattı.
     Yapılan açıklamaya göre, tüm fiyatlarını avrodan TL'ye çevirerek değiştiren ve eylül ayı sonuna kadar yüzde 3'lük ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo Türkiye, Alfa Romeo Finans aracılığıyla eylül ayında Giulietta veya MiTo satın alacak müşterilerine 1 yıl sonra geri ödemeli kredi imkanı sağlıyor.
     Kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra ödeyebilecekler.
     Eylül ayı boyunca Alfa Romeo MiTo modeli 46 bin 740 TL'den, Alfa Romeo Giulietta modeliyse 51 bin 320 TL'den başlayan satış fiyatlarıyla yeni bir otomobil satın almayı hedefleyen müşterilerin beğenisine sunuluyor.
     Alfa Romeo Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start verdiği eylül ayı kampanyası kapsamında hem Giulietta hem MiTo modelinde sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. 51 bin 320 TL'den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta'yı veya 46 bin 740 TL'den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo MiTo'yu tercih edecek müşterilere, araç fiyatının tam yarısı kredi tutarı kadar kredilendirme imkanı sunuyor. yüzde 3 ÖTV farkının karşılandığı kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeyebilecekler.
     2013 eylül ayında tek taksitle ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 0.75'den başlayan faiz oranlarıyla ve 12 ay vade seçenekleriyle 30 bin TL'ye kadar kredi kullanma imkanı da yine aynı kampanya kapsamında Alfa Romeo severlerin ilgisine sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir