ÖTV farkı Eylül ayında Renault'dan -Fluence, tüm Megane modelleri, Scenic ve Grand Scenic…

  • Yazı boyutu
ÖTV farkı Eylül ayında Renault'dan
     -Fluence, tüm Megane modelleri, Scenic ve Grand 
     Scenic…

ÖTV farkı Eylül ayında Renault'dan -Fluence, tüm Megane modelleri, Scenic ve Grand Scenic modellerinde yüzde 3 ÖTV farkı müşteriye yansıtılmayacak

Renault, Fluence, tüm Megane ailesi, Scenic ve Grand Scenic modellerinde yüzde 3 ÖTV farkını Eylül ayı sonuna kadar müşteriye yansıtmayacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Renault, Eylül ayı sonuna kadar ÖTV farkını karşılayacak, Fluence, tüm Megane modelleri, Scenic ve Grand Scenic modellerinde yüzde 3 ÖTV farkı müşteriye yansıtılmayacak.
     1600 cc'ye kadar olan modellerde ÖTV farkının Renault tarafından karşılanacağı Eylül ayında, tüm Renault modellerinde "Şimdi Al 2013'te Öde" kampanyası ay sonuna kadar devam edecek. Yepyeni bir Renault sahibi olmak isteyenler otomobillerini şimdi alıp ödemelerine 2013 yılında başlayabilecek.
     Ayrıca Renault'da tüm binek ve Yeni Kangoo Multix modellerinde geçerli olan kampanya dahilinde 48 bin lira için 48 aya kadar vadeler için yüzde 0,89 "Sabit Faiz" avantajlı kredi fırsatı bulunuyor.
     ÖTV fırsatının yanı sıra 20 bin lira kredi kullanan müşteriler, 20 ay "sıfır faiz" ile geri ödeme yapabiliyor. Bu fırsat tüm Renault modellerinde geçerli.
    
    
    

Bu haberi 276 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir