OtoPratik 29. mağazasını açtı

  • Yazı boyutu
OtoPratik 29. mağazasını açtı

OtoPratik 29. mağazasını Alanya'da açtı

Brisa'nın hizmet markalarından OtoPratik'in Türkiye'deki 29. mağazası Hanedar firması tarafından Alanya'da hizmete sunuldu.
     Brisa'dan yapılan açıklamaya göre, bugüne kadar Türkiye çapında 28 mağazasıyla binek otomobil ve hafif ticari araç sürücülerine hizmet veren OtoPratik, servis zincirine bir halka daha ekledi. Hanedar firması tarafından açılan Türkiye'nin 29'uncu OtoPratik mağazası, Antalya'nın Alanya ilçesinde müşterilerin hizmetine sunuldu.
     OtoPratik, binek otomobil ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği mağaza zinciri olma özelliği taşıyor.
     İlk olarak 2006 yılında İstanbul Bayrampaşa'da kurulan OtoPratik'in ayrıca, Ankara, Aydın, Bursa, Çorum, Diyarbakır, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya/Ereğli, Mersin, Niğde, Silifke, Şanlıurfa ve Uşak'ta servis noktaları bulunuyor.
    
    
    


Bu haberi 1,345 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir