OtoPratik, 28. mağazasını Konya'da açtı

  • Yazı boyutu
OtoPratik, 28. mağazasını Konya'da açtı

Brisa'nın hizmet markalarından OtoPratik'in Türkiye'deki 28. mağazası, Akset firması tarafından Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete sunuldu.

     Brisa'dan yapılan açıklamaya göre, bugüne kadar Türkiye çapında 27 mağazasıyla binek otomobil ve hafif ticari araç sürücülerinin her ihtiyacında yanında olan OtoPratik, servis zincirine bir halka daha ekledi.
     Akset firması tarafından açılan Türkiye'nin 28'inci OtoPratik mağazası, Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde müşterilerin hizmetine sunuldu.
     Brisa'nın hizmet markalarından biri olan OtoPratik, binek otomobil ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği mağaza zinciri olma özelliği taşıyor.
     İlk olarak 2006 yılında İstanbul Bayrampaşa'da kurulan OtoPratik'in ayrıca, Ankara, Aydın, Bursa, Çorum, Diyarbakır, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya/Ereğli, Mersin, Niğde, Silifke, Şanlıurfa ve Uşak'ta servis noktaları bulunuyor.
    
    
    


Bu haberi 497 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir