Otomotiv Test Merkezi için arsa tahsisi çalışmaları -Bursa Valiliği, Otomotiv Test Merkezi kurmak…

  • Yazı boyutu
Otomotiv Test Merkezi için arsa tahsisi çalışmaları
  -Bursa Valiliği, Otomotiv Test Merkezi kurmak…

Otomotiv Test Merkezi için arsa tahsisi çalışmaları -Bursa Valiliği, Otomotiv Test Merkezi kurmak için TSE tarafından talep edilen Yenişehir'deki 2 bin 600 dönümlük arazinin tahsisiyle ilgili Mera Komisyonu'ndan oy birliğiyle olumlu karar çıktığını bildirdi

Bursa Valiliği, Otomotiv Test Merkezi kurulması amacıyla TSE tarafından talep edilen Yenişehir'deki 2 bin 600 dönümlük arazinin tahsisiyle ilgili Mera Komisyonu'ndan oy birliğiyle olumlu karar çıktığını bildirdi.
     Valilikten yapılan yazılı açıklamada, "Uzun süredir kamuoyunda tartışılan Otomotiv Test Merkezi ile ilgili olarak Yenişehir ilçesinde planlanan ve TSE tarafından talep edilen 2 bin 600 dönümlük arazinin ilimize kazandırılması ile ilgili olarak Mera Komisyonu'nun yapmış olduğu toplantıdan oy birliğiyle olumlu karar çıkmıştır. Yenişehir ilçesinde Otomotiv Test Merkezi olarak düşünülen arazinin hazine adına tahsis işlemleri sürdürülmektedir" denildi.
     TSE, Yenişehir'deki arazinin, Otomotiv Test Merkezi kurulması amacıyla enstitüye tahsis edilmesiyle ilgili Bursa Valiliği'ne 3 Kasım'da resmi yazı göndermişti.
    
    
    

Bu haberi 186 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir