Otomotiv Sanayicileri İstanbul'da buluşacak -Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği yıllık…

  • Yazı boyutu
Otomotiv Sanayicileri İstanbul'da buluşacak
  -Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği 
  yıllık…

Otomotiv Sanayicileri İstanbul'da buluşacak -Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği yıllık olağan Genel Kurul Toplantısı 1-2 Kasım'da İstanbul'da yapılacak

Otomotiv Sanayi Derneği'nin (OSD) aktif üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği (OICA), yıllık olağan Genel Kurul Toplantısı için İstanbul'da bir araya gelecek.
     OSD tarafından yapılan açıklamada, küresel sanayinin temsilcilerinin 1-2 Kasım 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek toplantıda "Dünya Otomotiv Sanayinin Gelecek 10 Yılı"nı değerlendireceği belirtildi.
     Toplantıya, Amerika, Almanya, Güney Kore, Fransa, Japonya, İngiltere, Hindistan, Çin gibi lider üretici ülkelerin temsil edildiği ALLIANCE, VDA, ANFIA, KAMA, CCFA, JAMA, SIAM, CAAM gibi önemli otomotiv sanayi derneklerinin üst düzey yöneticileri katılacak.
    
     - 25 ülkeden 45 temsilci katılacak-
    
     Yaklaşık 25 ülkeden 45 temsilcinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan toplantıda tüm ülke temsilcileri, "Ekonomik gelişmeler ve ülke stratejileri", "Dünyada tüketici tercihlerinin değişimi" ve "Dünyada bireysel ulaşım ve gelecek 10 yıl içinde karşılaşılacak riskler ve fırsatlar" konu başlıklarında görüşlerini ve değerlendirmelerini paylaşacak.
    
    
    

Bu haberi 113 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir