Otomotiv 2013 Fuarı hedeflerini büyüttü

  • Yazı boyutu
Otomotiv 2013 Fuarı hedeflerini büyüttü

Otomotiv 2013 Fuarı hedeflerini büyüttü

Otomotiv 2013 Fuarı katılımcı firma ve ziyaretçilerden gelen yoğun istek üzerine 11-14 Nisan 2013 tarihinde CNR Expo'da düzenlenecek.
     Açıklamaya göre, ana sanayici ve yan sanayiciler arasında ticari iş birliklerinin geliştirilmesinin hedeflendiği Otomotiv 2013, 19. Uluslararası otomotiv yan sanayi, yedek parça, aksesuar ve servis ekipmanları fuarı, katılımcı firma ve ziyaretçilerden gelen yoğun istek üzerine nisan ayında gerçekleştirilecek.
     CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Sine Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirilen ihtisas fuarı Otomotiv 2013, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında kapılarını açacak. KOSGEB, organizasyona katılan küçük ve orta ölçekli firmalara yüzde 50 oranında geri ödemesiz destek sağlıyor.
     Bu yıl fuara otogaz sistemleri ve takograf, jant-lastik ve tuning, benzin istasyonu ekipmanları, kategorileri de eklendi.
    
    
    

Bu haberi 90 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir