Poyraz Yangin Ve Güvenlik Sistemleri Ltd.şti.

  Fevzi çakmak Cad. No 3 Göcek (Fethiye / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842 090-252-6451081
  Bora Fidan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Otomatik Söndürme Sistemleri

  • İlan Sahibi : Bora Fidan
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Muğla / Fethiye
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 14 Ekim 2008 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Eylül 2008 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Güvenlik Şirketleri

  Otomatik Söndürme Sistemleri İlan Açıklaması

  Firmamız özellikle yüksek yangın riski taşıyan ; mutfaklar, jeneratör-makina daireleri elektronik sistem kontrol odaları, bilgi işlem merkezlerine manuel veya otomatik söndürme sistemleri kurmakta ve bakımını yapmaktadır. Açık alev veya yoğun duman altında devreye giren bu sistemler başlangıç halindeki bir yangına çevrede kimse olmasa bile anında müdahale ederek yayılmasını ve diğer birimlere sıçramasına müsaade etmeden söndürmektedir. Bu yüzden Sabit sistemler motoryatların makina dairelerinde,tesisler ve değerli ekipmanların korunmasında çok büyük önem arz ederler. KARBONDİOKSİT, FM 200, NOVEC 1230 yada KÖPÜKLÜ gibi söndürme maddeleri ile koruma altına alınacak yerin özelliklerine göre seçilerek uygulamaya konulur.

  Bu sistemler manuel , yarı otomatik veya tam otomatik olarak projelendirilip kurulumu yapılabilir.Tam otomatik sistemlerde söndürme kısmına algılama sistemi kurulur.Çapraz zonlama ile olası bir yangında dedektörlerin algılaması sonucu ön alarmlar devreye girer.Aynı zamanda sistem geri sayıma başlar.Bu özellikle makina dairelerinde bulunanların tahliye edilmesi ve yanlış alarm oluşması sonucu sistemin gereksiz yere boşalmasını engellemek için yapılmıştır.Bu süre içinde işlem kullanıcı tarafından iptal edilmezse söndürücü maddesi boşaltılmaya başlar.
  Otomatik söndürme sistemi satış ve montajını başta Göcek,Fethiye,Marmaris,Bodrum olmak üzere tüm Ege bölgesi il ve ilçelerinde yapmaktayız.
  Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Poyraz Yangin Ve Güvenlik Sistemleri Ltd.şti.
  Fevzi çakmak Cad. No 3 Göcek (Fethiye / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir