Ysg Elektronik

  Filistin Cad.izci Sok. 22/4 Gop. ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-4361113
  şükrü Başekin (Bakım Onarım Mühendisi)

  Otokontrol -araçlari Siren Korumaz Akc 111 Korur

  • İlan Sahibi : şükrü Başekin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 3 Eylül 2008 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 3 Kasım 2008 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Kontrol Cihazları

  Otokontrol -araçlari Siren Korumaz Akc 111 Korur İlan Açıklaması

  Akc 111 öncelikle Araçlarin Güvenlik, Takip Ve Kontrolünü Mesafe Siniri Olmaksizin Sağlamak Için Gsm Tabanli Olarak Geliştirilmiştir.

  Kullanimi Son Derece Basittir. Kisa Sürede Monte Edilecek Sistem Sayesinde, Dilediğiniz An Araciniza Sabit Veya Gsm Telefondan Ulaşabilirsiniz. Ayrica Güvenlik Ihlali Durumlarinda Da Araciniz Size Ulaşacaktir.

  Aracinizi Aradiğinizda Karşiniza çikacak Sesli Menü, Sizden şifrenizi Girmenizi Ister.(yanliş Veya Eksik şifre Girişinde “iyi Günler” Diyerek Erişimi Engeller) Daha Sonra;menü Size Yapmak Istediğiniz Işlem Seçeneklerini Sesli Olarak Sirayla Okur.tercih Ettiğiniz Seçeneği Tuşladiğinizda Size “işlem Tamamlandi” Onay Bilgisini Sesli Olarak Verir.

  Aracinizi Park Ettiniz Ve Uzaktan Kumanda Ile Kapilari Kilitlediniz. Artik Aracin Güvenliği Kurulmuştur. Aracin Kapisi Açildiğinda, Kasasi Açilip Veya Cami Kirilip Içine Girildiğinde (opsiyonel Ultrasonic Göz Uygulamasi Ile) Otokontrol Akc 111 Size Sms Ile Eşzamanli Olarak “lütfen Araci Kontrol Ediniz!”uyarisini Gönderir.

  Uyari Mesajini Aldiktan Sonra,önce Akc 111’i Arayarak Aracinizi Park Konumuna ( Bloke ) Getirebilirsiniz.daha Sonra Kötü Niyetli Kişiyi Panikletmek Ve çevredekilerin Dikkatini çekmek Için (tercihe Göre) Telefonun Yildiz ( ) Tuşuna Basarak Korna Veya Sireni çaldirabilirsiniz.

  Aracin Içinde Anahtar Unutulmasi Veya Kapilarin Kilitli Olmasi Durumunda, Aracinizi Arayarak Araç Kapilarini Açabilirsiniz.

  Aracinizin Yerini öğrenmek Isterseniz Yer Tesbiti Yaparak Tek Bir Yer Bilgisi Mesaji Alabilir Veya Yön Tespiti Yaparak Geçtiği Her Noktanin ( Gsm Baz Istasyonu ) Bilgi Mesajini Alabilirsiniz.

  Istediğiniz Zaman şifre Veya Bilgi Göndereceği Ikaz Numarasini Değiştirebilirsiniz.

  Zeyna Otokontrol Akc 111, Ticari Firmalar Için De Bir Güvencedir.firma Araçlarinda Mal Taşiyan Veya Personel Takibi Yapmak Isteyenler Ve Oto Kiralama Firmalari Için Hem Kontrol Hem De Güvenlik Unsurudur. Iz

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Ysg Elektronik
  Filistin Cad.izci Sok. 22/4 Gop. ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-4361113
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir