Otokoç'a hizmet ödülü...

  • Yazı boyutu
Otokoç'a hizmet ödülü...

Otokoç'a hizmet ödülü...

Otokoç, Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen ve Ford'un en prestijli ödülü sayılan Chairman's Award'ı (Başkanlık Ödülü) aldı.
     Otokoç'tan yapılan açıklamaya göre, Otokoç, Bursa, Konya ve Taşdelen Şubeleri'nde sunduğu "üstün hizmet kalitesiyle" Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen ve Ford'un en prestijli ödülü sayılan Chairman's Award'ı (Başkanlık Ödülü) kazandı.
     Tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendiren Ford Başkanlık Ödülü, Otokoç'un müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının başarısını bir kez daha teyit etmiş oldu.
     Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürüttüklerini belirterek, "Ford bayileri arasında yapılan bu prestijli yarışta kazandığımız başarılar bizleri çok mutlu etti. Tüm Otokoç ekibi olarak yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir