Oto Eksper Test

  Eğitim Mah,poyraz Sok Sadıkoğlu Plaza Kadıköy/ist ( / İstanbul / Türkiye)
  090-850-4252200 -- 090-543-9499728
  Fatih GÜNEŞ (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Oto Eksper Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Otoekspertest 2.el piyasasında yaşanan aksaklıklar ve güvensizlik ortamını fark ederek, geliştirdiği gerek yazılımsal inovasyon sistemleri gerek son teknoloji ekipman alanında profesyonel ekibini arkasına alarak güven odaklı hizmetler sunmaktadır .

  Otoekspertest Türkiye de sadece kendine özgü yazılımsal internet odaklı sistemler geliştirerek aynı kulvarda yeni sistemler geliştirmeye devam etmektedir. Otoekspertest kendi alanında lider olmasının arkasında güçlü ve profesyonel kadrosu vardır, genç ve dinamik çalışanları ile kendilerini sürekli yenileyen günümüz teknolojilerine adepte olabilen ekibimiz sorun ve arızaların üstesinden kolayca gelebilmektedir.

  İlk Olarak İstanbul mobil oto ekspertiz hizmeti olarak hizmet ağımızdaki ilk şehir İstanbul bölgesidir. Türkiye geneline hızla yayılmakta olan hizmet noktalarımız başta Samsun,Ordu,Urfa,Ankara olmak üzere gün geçtikçe yeni hizmet noktalarımız gelişmekte,hizmet ağımız yeni çalışma arkadaşlarımızla güçlenmektedir .

  Otoekspertest sosyal yükümlülük hedefimizde sektöre yetişmiş kalifiyeli elamanlar kazandırıp,kalite standartlarını en üst seviyeye ulaştırmaktır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Oto Eksper Test
  Eğitim Mah,poyraz Sok Sadıkoğlu Plaza Kadıköy/ist ( / İstanbul / Türkiye)
  090-850-4252200 / 090-543-9499728
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir