Sedef Doğal Ürünler Kim.mad.paz.san. Ve Tic.ltd.şti

  Nevbahar Mah.hekimoğlu Alipaş Cad. No:32/2 Findikzade (Fatih / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5869277 090-212-5869278
  Yusuf Ziya Karsli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Origin

  • Ürün Adı : Origin

  Ürün Hakkında

  DOĞAL
  ORİGİN MANTAR,TIRNAK MANTARI,KAŞINTI,KOKU SPREYİ

  İÇİNDEKİLER:

  HERBASOL AXTRACT ALOE (Aloe vera),PIROCTONE OLAMINE, MENTHOL, ETHYL ALCOHOL, GLYCERNIE, ALLANTOIN, DEXPANTHENOL, PAFUMED OIL,ACİD CİTRIQUE,DEIONIZED WATER

  FAYDALARI:
  - Bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı başta ayaklarınız olmak üzere cildinizde temiz bir ortam oluşturarak; Mantar,Tırnak Mantarı, Sedef, Egzama vb. gibi hastalıkların sebep olduğu kötü kokuları ve kaşıntıları önler.
  - Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.
  - Deride oluşan açık yaraların, pişiklerin ve benzeri deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.

  KULLANILIŞI:
  Özellikle akşam yatmadan önce tatbik edilmesi önerilir. Sorunlu bölge öncelikle, kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile yıkanıp kurulandıktan sonra, ortalama 10 cm mesafeden ORİGİN SPREY sorunlu bölgeye sıkılır ve kuruması beklendikten sonra
  ( 5 dakika) , tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabah giyinmeden evvel benzer şekilde tatbik edilir ve sonrasında temiz bir çorap veya çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3–15 gün arasında faydaları ortaya çıkar.
  Derilerde oluşan yara, pişik ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye, akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat yapılır. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. ORİGİN SPREY ilaç olmayıp, tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.
  Başta; Ayaklar, koltuk altı, apış arası (mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Kulak dışına tatbik edilebilir ancak, kulak kanalına girmeden kulak içine, temiz bir pamuk üzerine sıkılarak tatbik edilebilir.
  İlaç kullanılmadan evvel çalkalanmalıdır.
  KULLANILDIĞI YERLER:
  Mantar, Egzama, Sedef ile bunların sebep olduğu kaşıntı, pis koku, pişik ve benzer türdeki rahatsızlıklarda, yukarıda tarif edildiği şekilde kullanılır.
  Göz ve ağız haricinde cildimizin her yerinde kullanılır.
  SAKLAMA KOŞULLARI:
  Dik olarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. En fazla 40 C derece de oda sıcaklığında saklayınız.

  Uyarılar/Önlemler

  Bakterilerle enfekte olmuş cilt hastalıklarında ayrıca spesifik bir tedaviye ihtiyaç olabilir. Tekrarlayan rahatsızlıklarda kişisel giyecekler (çorap ve çamaşırlar v.s.) her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır. Düzenli hijyenik önlemler bütün tedavilerde başarı için esastır.Açık yaralarda kullanmayınız.Gözle temas ettirmeyiniz.Hassas yerlere kullanmayınız.

  Ticari takdim şekli ve ambalaj muhtevası
  Origin Mantar Kaşıntı Koku spreyi 60 ml’lik plastik şişede.
  KULLANIM SÜRESİ
  Üretim tarihiden itibaren 4 yıldır
  Reçetesiz satılır
  Tüm Ecza Depoları, Eczane,Aktarlarda ve Itriyat satış yerlerinde bulunur.

  SEDEF DOĞAL ÜRÜNLER KİM.MAD.PAZ.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ
  FINDIKZADE-İSTANBUL Tel:+90 (212) 5869277 FAX: +90 (212) 5869278
  www.sedefdogalurunlere.com

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Sedef Doğal Ürünler Kim.mad.paz.san. Ve Tic.ltd.şti
  Nevbahar Mah.hekimoğlu Alipaş Cad. No:32/2 Findikzade (Fatih / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5869277
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir