Renksan Organize Matbbacilik

  Topkapi ( / İstanbul / Türkiye)
  090-536-6089359
  renksan (Pazarlama Müdür)

  Organize Matbaaada İlk Firmamiz Şehir Bayilikleri Veriyor Renksan

  • İlan Sahibi : renksan
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 2 Mayıs 2009 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 30 Aralık 2009 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Matbaa Malzemeleri

  Organize Matbaaada İlk Firmamiz Şehir Bayilikleri Veriyor Renksan İlan Açıklaması

  1996 senesinden beri sektörde yer alan RENKSAN ilk organize adımlarını 1997 yılında Şirinevler şubesini açarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra 1998 yılında Kadıköy şubesi ile bir adım daha öne çıkmıştır. Şimdi ise Avrupa ve Anadolu yakasında faaliyet gösteren iki ana şube, bir merkez üretim şubesi ve 1000`e yakın reklam ajansıyla organize matbaacılık sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır.
  Böylece RENKSAN olarak daha iyi hizmet hedeflenmektedir..
  Matbaacılık Sektöründe Bizim Yerimiz
  Matbaacılık ciddi bir uğraş ve yatırım isteyen bir iştir. Sektörde profesyonel olmak için işi en üstün teknoloji ile zamanında teslim etmek gerekir. Bunun gerçekleşmesi için yeterli beceriyi kazanmış kalifiye personel ile son derece üstün teknikler geliştirilmektedir.
  Bize göre "Sizin işiniz, bizim işimizdir."

  Kalitemiz...
  Üretimde kullanmış olduğumuz cihaz ve makineler en son teknoloji ile bütünleşiktir. Bu üstün makineler profesyonel personel ile birleşince ortaya çıkan ürünler de profesyonel olmaktadır. Hem size maliyeti açısından cebinize uygun, hem de kalite açısından kullanım ömrü yüksektir. Sadece üretimde değil, tasarımda da grafiker personellerimiz en üstün becerilerini sergilemektedirler. Size uygun olan ürünü ortaya çıkarmak için emek sarfetmektedirler.

  Biz organize matbaacılığı profesyonel olmak için gerçekleştirdik.
  Ayrıca işimizi profesyonel ve cebinize uygun yapmak, devamlılığınızı arz ettiğimizdendir.

  BAYİLİK VERDİĞİMİZ ŞEHİRLERDE TÜM AJANSLAR SİZİNLE ÇALIŞCAKTIR. ÖRNEĞİN 1000 ADET KARTVİZİT 6,5 TL İSE BAYİMİZ DE KENDİSİNE YAPILAN İSKONTO İLE BU FİYATTAN AJANSLARA VE MATBAALARA İŞ YAPABİLECEKTİR. BAYİLİKLERDE O ŞEHRE BAŞKA BİR BAYİLİK VERİLEMEYECEKTİR . YAPILACAK PROTOKOL ÇERÇEVESİNDE RENKSAN OLARAK FAALİYET GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TABELA VE BİR TAKIM EKİPMANLAR SİZE SAĞLANACAKTIR. ORGANİZE MATBAADA BİR DEV OLAN FİRMAMIZ SİZLERLE DAHADA İLERİYE BERABER EMİN ADIMLARLA YÜRÜMEYE VE REKLAM SEKTÖRÜNDEKİ BİR TAKIM İLK LERİ BERABER PAYLAŞMAYI HEDEFLEMİŞTİR. BA

  Tümünü göster
  Renksan Organize Matbbacilik
  Topkapi ( / İstanbul / Türkiye)
  090-536-6089359
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir