Organik ürünler fuarı BioFach'a, EİB koordinasyonunda milli katılım

  • Yazı boyutu
Organik ürünler fuarı BioFach'a, EİB koordinasyonunda milli katılım

Organik ürünler fuarı BioFach'a, EİB koordinasyonunda milli katılım

Organik ürünler fuarı BioFach 2013 için Ege İhracatçı Birlikleri koordinasyonunda milli katılım organize edildiği bildirildi.
     Ege İhracatçı Birlikleri'nden (EİB) yapılan yazılı açıklamada, 13-16 Şubat 2013 tarihlerinde Almanya'nın Nürnberg kentinde düzenlenecek fuarda, ekolojik normlara uygun olarak üretilen gıda, tekstil-hazır giyim, mobilya-dekorasyon malzemeleri, kağıt ve kağıt ürünleri, bahçe ürünleri, tarımsal ve hayvansal ürünler, deri ürünleri, takı-mücevherat, el işleri ve hediyelik eşya sektörlerinin bir araya geleceği belirtildi.
     Açıklamada, geçen yıl düzenlenen BioFach Fuarı'na 130 ülkeden 2 bin 420 firmanın katıldığı, yaklaşık 45 bin kişinin fuarı ziyaret ettiği kaydedildi.
     Fuara bu yıl Türkiye milli katılımının EİB koordinasyonunda düzenleneceği belirtilen açıklamada, fuara katılımın şahıs şirketi olmamak kaydıyla devlet desteği kapsamında olduğu, firmaların 15 bin doları aşmamak kaydıyla, katılım bedelinin ve stantlarında görevlendireceği en fazla 2 temsilcinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masraflarının yüzde 50'si kadar destekten yararlanabildiği belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir