Oracle Day Ankara Teknoloji Zirvesi -Oracle Türkiye Genel Müdürü Doğan: -"Bu seneye…

  • Yazı boyutu
Oracle Day Ankara Teknoloji Zirvesi
     -Oracle Türkiye Genel Müdürü Doğan:
     -"Bu seneye…

Oracle Day Ankara Teknoloji Zirvesi -Oracle Türkiye Genel Müdürü Doğan: -"Bu seneye damgasını vuran en önemli konulardan birisi, Oracle'ın artık sunucularını da bulut ortamından sunmaya başlaması oldu"

Oracle Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan, Oracle'ın sunucularını da bulut ortamından sunmaya başlamasını önemli bir gelişme olduğunu söyledi.
     "Oracle Day Ankara Teknoloji Zirvesi"nde konuşan Doğan, Oracle'ın, yaklaşık bir yıl önce bulut konusunda çözümler sunmaya başladığını belirterek, "Bu seneye damgasını vuran en önemli konulardan birisi, Oracle'ın artık sunucularını da bulut ortamından sunmaya başlaması oldu. Özellikle kamuya baktığımızda pek çok datanın dışarıya çıkması sakıncalı, güvenlik gibi unsurlar var. Buna karşı bir açılım olarak da özel bulut geldi. Bu da şu demek, kendi güvenlik duvarınızın arkasında bulunan Oracle sunucularını arzu ederseniz Oracle sizin için yönetiyor" dedi.
     Oracle Satış Danışmanlığı Direktörü Sedat Zencirci de bulut yapıların fırsatlarını anlatarak, "Oracle Academy" ile Türkiye'de çeşitli üniversitelerdeki 10 bin öğrenciye eğitim verildiğini dile bildirdi.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir