OPET ve YKM işbirliğiyle çifte kampanya

  • Yazı boyutu
OPET ve YKM işbirliğiyle çifte kampanya

OPET ve YKM işbirliğiyle çifte kampanya

YKM mağazalarından alışveriş yapan Opet Kart ve Opet Worldcard sahipleri, hem yakıt değerinde Paropuan hem YKM puan kazanıyor.
     OPET açıklamasına göre, 30 Eylül'e kadar, YKM mağazalarından alışveriş yapan Opet Kart ve Opet Worldcard sahipleri, hem yakıt değerinde Paropuan hem YKM puan kazanıyor.
     OPET ile YKM, OPET Kart ve Opet Worldcard sahiplerine özel yepyeni bir kampanya başlattı. 10-30 Eylül tarihleri arasında YKM'den tek seferde 100 lira ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, hem 10 liralık yakıt değerinde Paropuan hem de 15 liralık YKM puan kazanacaklar. Kazanılan bu yakıt puan, OPET'lerde OPET Kart'la tek seferde yapılacak 100 lira ve üzerine yakıt alımlarında harcanabilecek.
     Kampanyaya katılmak isteyen OPET Kart, Opet Worldcard ve diğer Parolu kart sahiplerinin, 33 ildeki 67 YKM mağazasından yaptıkları alışveriş karşılığında alacakları şifreyi, 15 Ekim 2012 tarihine kadar YKM boşluk şifre boşluk kart numarasıyla birlikte 0532 444 67 38'e kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor.
     OPET istasyonlarında kullanılabilecek 10 liralık Paropuanlar 31 Aralık 2012 tarihine kadar, 15 liralık YKM Puanlar ise 31 Ekim 2012 tarihine kadar geçerli olacak.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir