OPET'ten, D'S Damat işbirliğiyle yeni yıl kampanyası

  • Yazı boyutu
OPET'ten, D'S Damat işbirliğiyle yeni yıl kampanyası

OPET'ten, D'S Damat işbirliğiyle yeni yıl kampanyası

OPET, D'S Damat mağazalarıyla yaptığı işbirliğiyle müşterileri için yeni yıl kampanyası düzenledi.
     Yapılan açıklamaya göre, yıl sonunda kadar devam edecek kampanya ile D'S Damat'ın yeni sezon reyonlarından tek seferde 150 lira ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, OPET istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımında geçerli olan 25 lira değerinde paropuan hediye ediliyor.
     Kampanyadan yararlanmak için, kampanyaya dahil olan D'S Damat mağazalarından yapılan alışverişle verilen faturada yer alan şifrenin, 5 Ocak 2013 tarihine kadar, "DAMAT boşluk ŞİFRE boşluk PAROLU KART NUMARASI" yazılarak, 0532 752 25 25'e SMS'le gönderilmesi gerekiyor.
     Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabiliyor ve kazanılan paropuanlar, OPET Worldcard'lara kampanya bitiminden itibaren yedi iş günü içerisinde yükleniyor. Talihliler 25 TL'lik yeni yıl hediyelerini 15 Ocak 2013 tarihine kadar kullanabiliyor.
     OPET Kart ya da parolu kartı olmayan müşteriler, D'S Damat mağazalarından ya da OPET istasyonlarından OPET Kart temin edebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir