Opet'te World kullanıcılarına 30 lira indirim

  • Yazı boyutu
Opet'te World kullanıcılarına 30 lira indirim

Opet'te World kullanıcılarına 30 lira indirim

Yapı Kredi Worldcard ile Opet istasyonlarından yapılan 4 kez 75 liralık akaryakıt ve otogaz alışverişi bir sonraki alımda 30 lira ekstre indirimi kazandırıyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Opet ile Worldcard 20 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında Yapı Kredi World üyesi Opet/Sunpet istasyonlarından yapılan 4 kez 75 liralık akaryakıt ve otogaz alışverişine, 30 lira ekstre indirimi sağlanıyor.
     Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin "OPET" yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin ise yine "OPET" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 6635'e SMS göndermesi gerekiyor.
     Tüm Yapı Kredi kredi kartlarının faydalanabileceği kampanyadan kazanılan indirimler 19 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacak.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir