OPET-Garanti Bankası işbirliğiyle 30 liralık bonus hediye

  • Yazı boyutu
OPET-Garanti Bankası işbirliğiyle 30 liralık bonus hediye

OPET-Garanti Bankası işbirliğiyle 30 liralık bonus hediye

Akaryakıt sektöründe Türkiye'de yedi yıldır aralıksız müşteri memnuniyeti en yüksek şirket seçilen OPET, Garanti Bankası işbirliğiyle başlattığı yeni kampanyayla, farklı günlerde tek seferde toplam dört kez 75 liralık akaryakıt veya otogaz alan müşterilerine 30 liralık "Opet Bonus" armağan ediyor.
     Şirket açıklamasına göre, 28 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek kampanya ile kazanılacak OPET Bonuslar, 07- 17 Mart 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi OPET ve Sunpet istasyonlarında yine akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek.
     Kampanyaya katılmak için, alışveriş yapmadan önce kart sahiplerinin "OPET" yazıp kartlarının son 6 hanesini her banka için ayrı ayrı belirlenen özel numaralara mesaj atmaları gerekiyor.
     Garanti Bonus kart sahiplerinin 3340'a; Deniz Bonus sahiplerinin 3280'e; Şeker Bonus sahiplerinin 7353'e; ING Bonus sahiplerinin 2205'e; TEB Bonus sahiplerinin 4616'ya; Türkiye Finans Happy Card sahiplerinin 2442'e; Eurobank Tekfen Bonus Card sahiplerinin 8222'ye; Tekstilbank Bonus Card sahiplerinin ise 05327524404'e SMS göndermeleri kampanyaya katılmaları için yeterli olacak.
     Flexi Card sahiplerinin kampanyadan faydalanmak için "EVET OPET" yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekirken, ABank Bonus Card sahipleri SMS göndermeden kampanyadan yararlanabilecek.
     Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, diğer banka Bonuscard'ları, Flexi Card, ve Money Visa dahil olup, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri dahil değil.
    
    
    

Bu haberi 217 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir