OPET-Finansbank işbirliği Parapuan kazandıracak

  • Yazı boyutu
OPET-Finansbank işbirliği Parapuan kazandıracak

OPET-Finansbank işbirliği Parapuan kazandıracak

Finansbank kredi kartı sahipleri, kampanyaya dahil OPET istasyonlarında Finansbank POS'larından tek seferde yapacakları 75 lira ve üzeri 3 adet akaryakıt veya otogaz alımının her birinde 5'er lira 4'üncü 75 lira ve üzeri alımda ise 15 lira olmak üzere toplamda 30 lira değerinde ParaPuan kazanacak.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, OPET, Finansbank işbirliği ile 15 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyaya imza atacak. Finansbank kredi kartı sahipleri, anlaşmalı OPET ve SUNPET istasyonlarında Finansbank POS'larından tek seferde yapacakları 75 lira ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarının her birinde 5 lira, 4'üncü 75 lira ve üzeri alımında ise 15 lira ParaPuan kazanacak.
     Kart sahipleri, kampanyaya dahil istasyonlardan en fazla 4 akaryakıt veya otogaz alımı için toplamda 30 lira değerinde ParaPuan kazanılabilecek. Yüklenen ParaPuanlar, sadece kampanyaya dahil OPET- Sunpet istasyonlarında Finansbank POS'larından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında 22 Nisan 2013 tarihine kadar kullanılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 214 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir