OPET'e Avrupa İş Ödülü...

  • Yazı boyutu
OPET'e Avrupa İş Ödülü...

OPET'e Avrupa İş Ödülü...

OPET, European Business Awards'da (EBA-Avrupa İş Ödülleri) "National Champion" (Ülke Şampiyonu) unvanını aldı. OPET, bundan sonra büyük ödül Ruban d'Honneur için yarışacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Türkiye'den 19 farklı kategoride "Ülke Şampiyonu"nun açıklandığı dünkü törende OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, ödülü Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve European Business Awards CEO'su Adrian Tripp'in elinden aldı.
     İş dünyasının en prestijli organizasyonlarından olan ve 2007 yılından bu yana Avrupa'da farklı sektörlerden binlerce firmayı inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, çalışan bağlılığı, süreç yönetimi ve müşteri sadakati alanlarında değerlendiren European Business Awards, şirketlere başarılarını Avrupa çapında kanıtlamaları için fırsat veriyor.
     Organizasyon, European Business Awards'ın, her yıl Avrupa genelinde, çeşitli sektörlere ait markaları yarışmaya davet etmesiyle başlıyor. Değerlendirmeye layık bulunan markalar, faaliyetlerini anlatan bir dosya ile yarışmaya başvuruyor. 2012 yılında Türkiye'den aralarında OPET'in de bulunduğu 50 marka ilk elemeyi geçmiş, jüri değerlendirmesi sonucunda 38 firma "National Finalist" (Ulusal Finalist) seçilmişti.
     UKTI Yenilikçilik Ödülü, Millicom Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü ile Müşteri Odaklı Şirket Ödülü olmak üzere üç ayrı kategoride başvuruda bulunan OPET, bu ilk aşamada Türkiye'yi "Ülke Finalisti" olarak temsil etmeye hak kazanmıştı. Markaların hazırladıkları videoların halk oylamasına sunulması sonucunda ise 19 Ülke Şampiyonu belirlendi. Bundan sonraki aşamada da seçici kurul, 18 Avrupa ülkesinden seçilen 100 "National Champion"un yapacakları sunumları değerlendirecek ve finalde bu başarılı markalar büyük ödül Ruban d'Honneur için yarışacak. Sonuçlar, Nisan 2013'te düzenlenecek törenle açıklanacak.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir