OPET, Bonus Card ile alışverişlere 40 TL bonus veriyor

  • Yazı boyutu
OPET, Bonus Card ile alışverişlere 40 TL bonus veriyor

OPET, Bonus Card işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanyada, üç kez 100 TL ve üzeri her akaryakıt alışverişine 5'er TL, dördüncü 100 TL'lik alışverişe ise 25 TL Bonus olmak üzere toplam 40 TL Bonus kazandırıyor.

    Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, kampanyaya katılanlar, anlaşmalı OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 1 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında üç kez 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yaparak 5'er TL, dördüncü 100 TL'lik alışverişlerinde ise 25 TL Bonus olmak üzere toplam 40 TL bonus elde ediyor.
     Kampanyaya katılmak için, akaryakıt alımlarından önce ilgili numaralara "sms" gönderilmesi gerekiyor. Son katılma tarihi 15 Temmuz olan kampanyada, kazanılan puanlar sadece kampanyaya katılan OPET ve SUNPET istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 19-29 Temmuz tarihleri arasında kullanılabilecek.
     Garanti Bankası Bonus, diğer banka Bonuscard'ları, Flexi Card, ve Money Visa kampanyaya dahilken, Paracard, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal kart ve mail order işlemleriyse kampanya dışında bulunuyor.
     Kampanyaya katılmak için, alışveriş yapmadan önce Garanti Bankası kart sahiplerinin "OPET" yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahiplerinin 3280'e, Şeker Bonus sahiplerinin 7353'e, ING Bonus sahiplerinin 2205'e, TEB Bonus sahiplerinin 4616'ya, Türkiye Finans Happy Card sahiplerinin 2442'ye, Eurobank Tekfen Bonus Card sahiplerinin 8222'ye, Tekstilbank Bonus Card sahiplerinin 05327524404'e "sms" göndermeleri gerekiyor.
     Abank Bonus Card sahipleri için sms ile katılım gerekmiyor. Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET OPET" yazıp, kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri kampanyaya katılmaları için yeterli olacak.
    
    
    


Bu haberi 274 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir