Opet 915'inci akaryakıt istasyonunu açtı -Opet Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk: -"Opet…

  • Yazı boyutu
Opet 915'inci akaryakıt istasyonunu açtı
     -Opet Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk:
     -"Opet…

Opet 915'inci akaryakıt istasyonunu açtı -Opet Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk: -"Opet olarak tüketicinin beğenisi açısından son 7 yılın lideriyiz" -Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Güloğlu: -"Opet ile Mehmetçik Vakfı'nın birlikte çalışması istasyonculuk alanında büyük bir sinerji yaratmıştır"

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı tarafından işletilecek Opet Aygaz Etimesgut akaryakıt istasyonu hizmete açıldı.
     Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, açılışta yaptığı konuşmada, Opet'in 915'inci akaryakıt istasyonunu açtıklarını bildirdi. Öztürk, Mehmetçik Vakfı'yla ilk akaryakıt istasyonunu 1999 yılında açtıklarını anımsatarak, şu şekilde konuştu:
     "Mehmetçik Vakfı'na biz Opet olarak farklı bakıyoruz. Mehmetçik Vakfı'na biz ticari olarak değil sosyal sorumluluk projelerimizin büyük bir parçası olarak bakıyoruz. Çünkü Mehmetçik Vakfı, en kötü günlerimizde bizi koruyan, ülkemizi koruyan er ve erbaşlarımızın ailelerine ve çocuklarına yardım kuruluşu. Burada ticari düşünmeyerek, yatırımda olsun, çalışmalarda olsun destek vermemiz bizim hem vicdani hem de ülkeye olan borcumuzun bedelidir. Onun için Mehmetçik Vakfı'nı farklı görüyoruz."
    
     -"Mehmetçik Vakfı'yla daha çok istasyon açacağız"-
    
     Yaklaşık iki ay önce Opet'in kuruluşunun 20'nci, Koç ortaklığının ise 10'uncu yılını kutladıklarını hatırlatan Öztürk, "Rakiplerimize baktığımız zaman, uluslararası şirketlerin Türkiye'deki tarihçelerine baktığımız zaman yüz yılı geçtiğini görüyoruz. Ama biz Opet olarak tüketicinin beğenisi açısından son 7 yılın lideriyiz. Bir Türk şirketi olarak uluslararası şirketleri geride bırakarak bu liderliğimizi devam ettirebilmemiz için daha Mehmetçik Vakfı'yla çok güzel yerlerde güzel istasyonlar açacağız" dedi.
     Öztürk, istasyonun Ankara'ya, Mehmetçik Vakfı'na, Opet'e ve Türk tüketicine hayırlı olması dileklerini iletti.
     Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Salih Güloğlu da, istasyonun Ankara'da ilk, Türkiye'de ise 6'ıncı Mehmetçik Vakfı Opet petrol istasyonu olduğunu ifade ederek, "Opet ile Mehmetçik Vakfı'nın birlikte çalışması istasyonculuk alanında büyük bir sinerji yaratmıştır. Hizmetin gerek kalitesinde gerekse niteliğinde sürekli olarak bir artışa sebebiyet vermiştir. Umarım ki bundan sonra bu sinerji daha yüksek düzeylere ulaşacaktır" dedi.
     Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve Opet Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Güloğlu'na plaket takdim etti.
    
    
    

Bu haberi 105 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir