Okyanus Suyu Spreyi piyasayada

  • Yazı boyutu
Okyanus Suyu Spreyi piyasayada

Abdi İbrahim'in Bruno Deniz Suyu Spreyi piyasaya sunuldu

Abdi İbrahim'in çocuklar için geliştirilen Bruno İzotonik Deniz Suyu Spreyi ve yetişkinler için Bruno Hipertonik Okyanus Suyu Spreyi, temmuz ayı itibariyle raflarda yerini aldı.
     Abdi İbrahim'den yapılan açıklamaya göre, Şirket, reçetesiz satılabilen ilk OTC markası Bruno bünyesindeki iki yeni ürünü ile büyümeye devam ediyor.
     Şirket, bebekler için günlük burun ve göz temizliğinde kullanılan, serum fizyolojik ürünü Bruno Bebek'in ardından çocuklar ve yetişkinler için özel olarak geliştirdiği Bruno Çocuk ve Bruno Yetişkin deniz suyu spreylerini piyasa sundu.
     Temmuz ayı itibariyle raflarda yerini alan Bruno Çocuk ve Bruno Yetişkin deniz suyu spreyleri, günlük burun hijyeninin sağlanmasına yardımcı oluyor.
     Yüzde 0,9 sodyum klorür çözeltisine eşdeğer olacak şekilde seyreltilmiş izotonik doğal deniz suyu içeren Bruno Çocuk İzotonik Deniz Suyu Spreyi, içeriğindeki sterilize deniz suyu sayesinde burun mukozasının doğal neminin sağlanmasını ve burunun güvenli şekilde temizlenmesini sağlıyor.
     Yüzde 2,2 oranında toplam tuz olacak şekilde hipertonik deniz suyu çözeltisi içeren Bruno Yetişkin Hipertonik Deniz Suyu Spreyi ise seyreltilmiş oranda yüzde 100 oranda deniz suyu ve saf su içeriyor.
    
    
    


Bu haberi 984 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir