Süpermed Medikal Market Tıbbi Malzeme Tic.ltd.şti.

  Korutürk Mah.ortanca Sok.no:37/c (Balçova / İzmir / Türkiye)
  090-232-2787406 090-232-2787406 090-554-8700600
  Hamdi Çetrez (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Oksijen Terapi Cihazı (oksijen Jeneratörü)

  • Ürün Adı : Oksijen Terapi Cihazı (oksijen Jeneratörü)
  • Min. Sipariş Adedi : 1
  • Garanti Süresi : 24 AY
  • Ort. Teslim Süresi : 1-3 Gün
  • Birim Fiyatı :
   940
   TR
  • Ürün Kategorisi : Medikal Malzeme

  Ürün Hakkında

  Vücudumuzun içinde bağışıklık sistemi adı verilen şaşırtıcı ve bir o kadar da ilginç savunma mekanizması vardır. Bağışıklık sistemi insanoğlunu "mikrop" diye tanımlanan, enfeksiyona yol açabilen virüs, bakteri, mantar ve parazit gibi mikroorganizmaların zarar verici etkilerine karşı korur.

  İnsan vücudu çevresinde bulunan çok sayıdaki mikrobun saldırısına uğrar ve bu organizmalar vücudumuza girebilmek için uğraş verir. Sağlıklı bir vücut; karşılaştığı hastalık etkenleriyle ve yabancı maddelerle çoğunlukla "çaktırmadan" baş eder. Mikroplarla baş edemediğimiz durumlarda da "hasta" oluruz.

  Bağışıklık sisteminin görevi de; öncelikle bu organizmaların vücuda girmelerini engellemek veya girer ise vücuda girdikleri yerde tutmak, yayılmalarını engellemek ya da geciktirmektir. Bağışıklık sistemi, bu görevlerini yaşam süresi boyunca sürdürür ancak bazı koşullarda bağışıklık sistemi zayıflar.

  O2 BALANCE ile aldığınız oksijenle vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlenecek, hastalıklara karşı vücut direnciniz artacak, canlılığı azaltan toksik maddelerin birikmesini önleyerek zindeliğinizi arttıracak, özellikle bebeklerin, okul çağındaki çocukların ve yaşlıların enfeksiyon hastalıklarına yakalanma riskini azaltacaktır.

  Tümünü göster
  Süpermed Medikal Market Tıbbi Malzeme Tic.ltd.şti.
  Korutürk Mah.ortanca Sok.no:37/c (Balçova / İzmir / Türkiye)
  090-232-2787406 / 090-554-8700600
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir