ÖİB, liman özelleştirmeleri için danışmanlık hizmeti alacak

  • Yazı boyutu
ÖİB, liman özelleştirmeleri için danışmanlık hizmeti alacak

ÖİB, liman özelleştirmeleri için danışmanlık hizmeti alacak

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), liman özelleştirmeleri için danışmanlık hizmeti alacak.
     ÖİB, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü'ne (TCDD) ait Derince, İzmir Kruvaziyer ve İzmir Yük Limanı, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye (TDİ) ait Tekirdağ Limanı ile imar planları hazırlanarak yat limanına dönüştürülmesi planlanan Güllük Limanı, Pasaport İskelesi, Çanakkale Kabatepe Yolcu Limanı ve Gökçeada Kuzu Limanı'nın "İşletme Hakkının Verilmesi" yöntemiyle özelleştirilmelerinde, İdare'ye yardımcı olmak üzere bir danışman görevlendirilmesi amacıyla açılan ihale için firmaları ön yeterlik başvurusunda bulunmaya davet etti.
     ÖİB'nin duyurusuna göre, ihaleye katılmak isteyen firmalar ön yeterlik başvuru 21 Ocak 2013 tarihinde saat 15.00'e kadar yapılabilecek. İstekliler ön yeterlik dokümanı bedeli karşılığında İdare'den alabilecekler.
     İhale, ön yeterlik değerlendirmesi sonucu kısa listeye giren adaylara İdare tarafından davet mektubu gönderilmesini müteakip, alınacak olan tekliflerin teknik ve mali puanlarının ağırlıklandırılması suretiyle gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir