Öğretmenlere yarı yıl tatili dönüşü trenlerde yüzde 50 indirim -Ulaştırma, Denizcilik ve…

  • Yazı boyutu
Öğretmenlere yarı yıl tatili dönüşü trenlerde yüzde 50 indirim
  -Ulaştırma, Denizcilik ve…

Öğretmenlere yarı yıl tatili dönüşü trenlerde yüzde 50 indirim -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, yarıyıl tatili dönüşünde, öğretmenler ile eş ve çocuklarına tren biletlerinde yüzde 50 indirim uygulanmasına yönelik kampanya başlattı

Öğretmenler ile eş ve çocukları yarıyıl tatili dönüşünde trenlerde yüzde 50 indirimli seyahat edecek.
     TCDD'den alınan bilgiye göre, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın önerisi üzerine yarıyıl tatili dönüşünde, öğretmenler ile eş ve çocuklarına tren biletlerinde yüzde 50 indirim uygulanmasına yönelik kampanya başlattı.
     Kampanya kapsamında, sömestr tatili dönüşü ,öğretmenler ile eş ve çocukları bugünden başlayarak 11 Şubat'a kadar, YHT, Anahat ve Bölgesel trenlerde yüzde 50 indirimli seyahat edecek. Kampanya biletleri söz konusu tarihler arasında "Kampanya" tarifesi üzerinden tek yön olarak düzenlenecek. Tam bilet taşıma ücreti üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satılacak biletlerde, hiçbir şekilde iade ve değişiklik işlemi uygulanmayacak. Kampanya ücretleri, en az taşıma ücretinin altında olamayacak.
     Kampanya biletlerinin satışı, tüm TCDD gişeleri, internet, çağrı merkezi, yetkili PTT ve acentelerden yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir