Öğrencilerin tercihi konu anlatımlı soru kitapları

  • Yazı boyutu
Öğrencilerin tercihi konu anlatımlı soru kitapları

Öğrencilerin tercihi konu anlatımlı soru kitapları

Coşku Yayınları Ürün Müdürü İsmail İzinli, 11. Bursa Kitap Fuarı'nı ziyaret eden öğrencilerin kazanım merkezli kitaplara ilgi gösterdiğini bildirdi.
     Bursalı okurlara 11. kez kapılarını açan kitap fuarını ziyaret eden öğrencilerin en çok "konu anlatımlı soru kitapları" ile ilgili olduğunu ifade eden İzinli, fuardaki stantlarına her kesimden ziyaretçi geldiğini söyledi.
     Fuarı özellikle öğrencilerin ziyaret ettiğini aktaran İzinli, şunları kaydetti:
     "Öğrenciler kazanım merkezli eğitim setleriyle ilgileniyor. Bu setlerde milli eğitim programlarında ayrıntılı olarak verilmiş olan kazanımlar tek tek her bölümün başında verildi. Böylece öğrencinin, bölümün başında hangi kazanımları edineceğini açıkça görmesi ve bu doğrultuda çalışması hedeflendi. Öğrencilerle konuşurken kitaplarımızın ne kadar iyi hazırlandığını görüyoruz, bu yönde aldığımız teşekkürler de bunu gösteriyor. Hem kaliteli, hem ekonomik fiyatlarla sunduğumuz yayınlarda çeşit bolluğu da bu yöndeki ilgiyi artırıyor."
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir