Yaprak Baharat Şifalı Bitkiler

  Fatih Mah. Velioğlu Cad No: 62 /A ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6563598 090-212-6563598
  Yaprakbaharat (Firma Sahibi / Ortağı)

  Nuslank X-tra Gel Zayıflama Jeli (sıkılastırıcı)

  • Ürün Adı : Nuslank X-tra Gel Zayıflama Jeli (sıkılastırıcı)

  Ürün Hakkında

  Nuslank X-TRA GEL, göbek, bel ve basen bölgesi inceltici, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollandada satılan bu mucize ürün artık Türkiyede.

  Araştırmalara göre kadınların % 85-98inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan portakal kabuğu şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

  NuSlank X-Tra Gel, Formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı üründür.

  X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir. Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

  Jelin cilde etkilerini özetlersek;

  Bölgesel incelme sağlanmasına ,
  Cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine,
  Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına,
  Cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına,
  Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına,
  Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
  Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına,
  yardımcı olur.

  Kullanım Şekli ;

  Günde 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye yukarıya doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

  Daha etkili bir sonuç için;

  NuSlank X-Tra Gelin uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim sağlanıncaya kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına ve buna bağlı olarak aktif bileşenlerin deriye daha hızlı nüfuz ederek etkilerini daha çabuk göstermelerini sağlar. Aktif bileşenler kan dolaşımına katıldıktan 15 dakika sonra ilk etkiler görülmeye başlar.

  NuSlank X-Tra Gelin etkisini görmek için;
  Kullanım öncesi ölçünüzü alın. Jeli uyguladıktan 15 dakika sonra tekrar ölçüm yaptığınızda NuSlank X-Tra Gelin etkisini görebilirsiniz!!

  İçeriğinde bulunan ;

  Guarana; dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. Lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.

  Macrocystis Pyrifera; Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. Cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.

  Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini); Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığını artırır.

  Juniperus communis(Ardıç); Kan dolaşımını arttırır. Cildi sıkılaştırıcı ve selülit görünümünü azaltıcı etkisi vardır.

  Rosmarinus Officinalis (Biberiye); Dolaşım bozukluğu olan bölgede, kan dolaşım hızını arttırır. Böylece hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlar. Cilt altında birikmiş portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara etkiyerek, selülit görüntüsünün hafifletilmesine yardım eder. Cildin sıkılaştırılmasında görev alır.

  Pelargonium Odoratissimum (Itır); Cildi güzelleştirir. Hoş koku verir.

  Citrus is(Greyfurt); Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, fosfor ve potasyum, E vitamini vardır. Antioksidan etkisi serbest radikallere karşı savaşır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

  Citrus Dulcis (Portakal); Cilt dokusunu güçlendirir. Ayrıca ciltte sıkılaştırıcı ve uyarıcı etkisi vardır.

  Dikkat Edilecek Hususlar;

  Yüze uygulamayınız.
  Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir.
  Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.
  İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.
  İçinde

  Tümünü göster
  Yaprak Baharat Şifalı Bitkiler
  Fatih Mah. Velioğlu Cad No: 62 /A ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6563598
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir