NT, 2013 Okur-Yazar Buluşmaları

  • Yazı boyutu
NT, 2013 Okur-Yazar Buluşmaları

NT, 2013 Okur-Yazar Buluşmaları

NT'nin, 2013 yılı Okur-Yazar buluşmaları, Sema Maraşlı ile düzenlediği imza günü ve söyleşi etkinliği NT Ümraniye Şubesinde gerçekleştirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Sema Maraşlı son kitabı "Eşim Aşkım Olsun"u okurları için imzaladı. Aile içi ilişkileri ve eşlerin aileleri ile yaşanan sorunları çözümlerin önerildiği son kitabı için Sema Maraşlı, birçok ailenin kitap sayesinde sorularına cevap bulduğunu, daha sağlıklı iletişim kurabildiğini söyledi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen NT Mağazacılık Kitap Kırtasiye Bölüm Müdürü Yılmaz Şimşek, Sema Maraşlı gibi önemli bir yazarı da Ümraniye NT şubesinde ağırlamaktan gurur duyduklarını belirtti.
     Şimşek, NT olarak Okuma yılı ilan ettikleri 2013 yılının kitapseverlere bu tarz etkinliklerle yazarları yakından tanıma imkânı bulacaklarını söyledi. NT'nin, "Kitapla Buluşma Noktanız" sloganıyla insan ve insani değerlere öncelik tanıdığını ve her zaman sorumlu marka bilinci ile hareket ettiğini belirten Şimşek, bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 205 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir