Açik Deniz Bilişim A.ş.

  Kurtuluş Mah. Burcak Sok. ş. Poyraz Işhani N:4 K:1 D:16 Uşak (Merkez / Uşak / Türkiye)
  090-276-2122777 090-276-2122777
  Nokta Yazilim (Pazarlama Müdür)

  Nokta Team Kalite Yönetim Sistemi

  • Ürün Adı : Nokta Team Kalite Yönetim Sistemi

  Ürün Hakkında

  Ergonomik Tasarım
  Kullanımı çok ve üzerinde evrak tasarımı çok ergonomik ve rahat bir alt yapı tasarlanmıştır.

  Formatları Otomatik Tanımlama sistemi
  Nokta yazılımın, önceden geliştirdiği NMT(Nokta Multi Tasking ) sayesinde oluşturulan doküman içerikleri otomatik olarak tespit edilmekte ve dokuman o formata göre otomatik açılabilmektedir.

  Virüs Risk Uyarısı ve Anti Virüs Tarama İzni
  Ağ üzerinde Pc ler tarafından eklenen belgeler virüs içerebileceği için ve diğer pc lere bulaşma durumları söz konusu olabileceğinden Bu tür dosyalar açılırken Virüs uyarısı verilmekte ve Anti Virüslerin sistemi kolayca tarayabilmesi için sistem özel bir açılımla an-ti virüslere tarama olanağı sağlamaktadır.

  HMTL Kodlu kaynak Doküman yapısı
  HTML kodlu kaynak dokümanları tanımlayabilmesi ve yayımlaya bilme özelliği sayesinde web sitesinden indirilen veya ms word yada front page programlarında kolayca tasarladığınız sayfaları kolayca anında veri bankanıza ekleyebilir ve dilediğiniz anda yayıma girebilirsiniz. HTML içersinde oluşturulan formlarla kolayca MS SQL veri tabanına entegre olabilir.
  Ayrıca HML dokümanlar üzerinde tanımlanan yer imleri ve sayfa linkleri de çalıştırılabilmektedir.

  XLS ve DOC Formatlarını Tanıma Yapısı
  XLS ve DOC, RTF,TXT,JPG,BMP,GIF,TIFF,WMF,PNG Formatlarında çalışabilme özelliği sayesinde sayesinde Excel ve Word evraklarını MS Excel ve MS Word’e gereksinim kalmadan açıp okuyabilir.

  Her Türlü formatta Veri Ekleme Yapısı
  Evraklara Her Türlü Resim, Ses, Görüntü veya her türlü dosya NBE(Nokta BINARY Engineer) ekleme sistemi sayesinde kolayca ataçlanabilir ve veri bankasında saklanıp kolayca paylaşıma açılabilir.

  DATA BASE (Veri Tabanı) İlişkilendirme
  SQL Server üzerinde açılabilecek olası tabloları sistem otomatik algılaya bilemekte ve bu sistemlere kullanıcılar tarafından veri girişini otomatik olarak sağlamak için özel Grid sistemlerini kullanmaktadır. Bu Grid sistemleri sayesinde kolayca alt toplamları, Ara toplamları, ve istatiksel bilgiler alınabilmektedir.

  ZIP Modu
  NBE(Nokta BINARY Engineer) veri saklama sistemi ile veriler kayıt edilirken otomatik ZIP (sıkıştırılarak) kayıt edilir ve okunurken geri UNZIP edilirler. Bu sayede veriler %60-%90 arası daha az yer kaplar ve internet ve ağ üzerinden veri transferi daha kolay olur ve Verilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumda veriler doğrudan okunamazlar.

  Kolay Dağıtım Kolay Paylaşım
  Özel NKS(Nokta User System) sistemi sayesinde Kullanıcılara ait özel yetkilendirmeler uygulanmak ve bu şekilde dokumanlar ve veriler kolayca dağıtılabilmekte ve paylaşılabilmektedir.
  Yine aynı sistem sayesinde evrak geçmişini kolayca izleyebilmekte ve üzerinde işlem yapan tüm kullanıcıların kimliklerini ve görevleri diğer kullancılar kolayca görebilmektedir.

  MS Windows 2008 Server ve MS SQL Server Uyumu ile yayım
  Microsoft tarafından geliştirilmiş En son işletim sistemi üzerinde %100 uyumlu çalışabilmekte ve MS SQL Server üzerinde tüm verilerin depolanmasını kolayca sağlamaktadır.

  CROSS RAPORLAMA
  Çapraz Raporlama teknolojisi sayesinde veri tabanına girilmiş sayısal verilen kolayca istenilen biçimde raporlarının alınması sağlanmıştır.

  Nokta Team Yalnızca Nokta Team Ara Birim Programıyla Çalışır
  Bu sayede, Server bilgisayarınıza sızabilecek sızıntılara karşı (Hack, Trojen,İzinsiz Giriş vb.) veriler anlamsız ve anlaşılmaz hale gelecektir. Arabirim programı olmadan Nokta Team den bilgi almak imkânsız hale gelecektir.

  Kolay ve Otomatik Bacup(Yedek) lenebilirlik
  Tüm veriler Bir SQL Server üzerinde tutulduğu için sistem tarafından istenilen sürelerde ve sn bazında otomatik yedeklenebilir.

  Tüm İşletmelerin Tek Noktadan Evrak Akışının Takibi
  NKS(Nokta User System) Yetkilendirme sistemi sayesinde istediğiniz kadar bağımsız işletmeye ait evrak akışını tek noktadan aynı anda takip etme imkanı

  Tümünü göster
  Açik Deniz Bilişim A.ş.
  Kurtuluş Mah. Burcak Sok. ş. Poyraz Işhani N:4 K:1 D:16 Uşak (Merkez / Uşak / Türkiye)
  090-276-2122777
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir