Nokia Lumia 620, Turkcell'de satışa sunuldu -Nokia Başkan Vekili Chris Weber: "Nokia için…

  • Yazı boyutu
Nokia Lumia 620, Turkcell'de satışa sunuldu
     -Nokia Başkan Vekili Chris Weber:
     "Nokia için…

Nokia Lumia 620, Turkcell'de satışa sunuldu -Nokia Başkan Vekili Chris Weber: "Nokia için Türkiye önemli bir pazar"

Nokia Lumia 620, Türkiye'de ilk defa Turkcell'de satışa sunuldu.
     Kanyon Turkcell mağazasında düzenlenen Nokia Lumia 620'nin tanıtım toplantısına Nokia Başkan Vekili Chris Weber ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın da katıldı.
     Chris Weber, Nokia için Türkiye'nin önemli bir pazar olduğuna işaret ederek, "Renkli ve hesaplı Nokia Lumia 620 akıllı telefonumuzun lansmanını, güvenilir iş ortağımız Turkcell'le birlikte yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lumia ailesinin bu yeni üyesiyle Nokia'nın Türk tüketicilerin kalplerindeki yerini güçlendirmeyi umut ediyoruz." dedi.
     Basın mensuplarının Lumia serisinin Türkiye ve dünyadaki satış rakamlarını sorduğu Weber, "Rakamları ülke bazında veremiyorum ama global olarak dördüncü çeyrekte 4,4 milyon Lumia satıldı" cevabını verdi.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Sayın da, Chris Weber'i Turkcell mağazasında ağırlamaktan ve ilk Nokia Lumia 620 satışını birlikte yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, Turkcell olarak müşterilerine daima en yeni teknolojiyi en uygun koşullarla sunmayı gelenek haline getirdiklerini söyledi.
     Sayın artık bir fenomen haline gelen Windows 8 işletim sistemli Lumia serisinin en yenisi Nokia Lumia 620'nin de teknolojiyi yakından takip eden herkes için heyecan verici bir ürün olduğunu dile getirerek, "Turkcell olarak biz, Nokia ile sürdürdüğümüz güçlü işbirliğini bu cihaz sayesinde yeni bir boyuta taşıdık... Bir kez daha Turkcell'li olmanın hem teknolojide öncülük hem de en avantajlı koşullarda cihaz sahibi olmak anlamına geldiğini kanıtlamaktan mutluyuz" ifadelerini kullandı.
    
     -"Nokia Lumia 620'ye ilk kez Turkcell'liler kavuşacak"-
    
     Toplantıda paylaşılan bilgilere göre, Nokia Lumia 620, Turkcell'liler 1 Şubat itibarıyla Turkcell Mağaza (magaza.turkcell.com.tr) ve Turkcell İletişim Merkezlerinden sahip olabilecek. Turkcell'liler ayrıca Nokia ailesinin en yeni üyesini 8 Şubat'tan itibaren Turkcell'lilere özel avantajlı fiyatlarla kontratlı olarak da satın alabilecek.
     Toplantı sonunda Chris Weber ve Emre Sayın ilk Lumia telefonları alanlara kulaklık hediye etti.
    
    
    

Bu haberi 197 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir