Nissan Qashqai CVT'de bayram kampanyası

  • Yazı boyutu
Nissan Qashqai CVT'de bayram kampanyası

Nissan Qashqai CVT'de bayram kampanyası

Otomatik vites keyfini yeniden tanımlayan Nissan Qashqai CVT, bayram kampanyası kapsamında yüzde "0" faizden başlayan kredi seçenekleri ve özel fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı.
     Yapılan yazılı açıklamaya göre, Nissan Qashqai Otomatik Vites CVT, özel bir kampanya ile Ağustos ayında otomobil severlere fırsat sunuyor. Düşük yakıt tüketimi ve kullanım kolaylığı ile şehrin yoğun trafiğinde sarsıntısız ve rahat bir sürüş deneyimi sağlayan Nissan Qashqai CVT, bayram özel kampanyası kapsamında yüzde "0" faizden başlayan kredi seçenekleri ve 53 bin 341 liralık başlangıç fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı.
     Qashqai'nin düz vites versiyonu ise 49 bin 341 liradan başlayan fiyat ile kullanıcılara sunulacak.
     Türkiye'de bugüne kadar 28 binden fazla kişinin tercihi olan Nissan Qashqai, CVT teknolojisi ile kademesiz vites geçişleri tekniğini kullanarak hızlanmalarda sarsıntısız bir ivmelenme sağlıyor. Nissan Qashqai CVT otomatik viteste önceden belirlenmiş bir vites değişim oranı olmadığından diğer otomatik vitesli araçlarda oluşan vites değişim şokları ve vites değişimlerinde oluşan gecikmeler hissedilmiyor. Nissan Qashqai'nin bu özelliği diğer otomatik vitesli araçlara göre daha "konforlu" bir sürüş sunarken, Qashqai "yakıt tüketiminde" de tasarruf sağlıyor.
     Binek araç segmentindeki Pazar payını her ay istikrarlı bir şekilde artıran Nissan Türkiye, 2012 yılının Temmuz ayında bu segmentteki pazar payını yüzde 3,8'e çıkardı. Toplam bin 848 adetlik satış ile toplam pazarda yüzde 3 Pazar payına sahip olan Nissan Türkiye, 2012 yılının ilk 7 aylık satışı ile yüzde 2,5'luk Pazar payına ulaştı.
    
    
    

Bu haberi 187 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir