Nissan'dan yaz kampanyaları...

  • Yazı boyutu
Nissan'dan yaz kampanyaları...

Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere yaz kampanyasıyla çeşitli fırsatlar sunuyor.

      Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, mayıs ayındaki performansıyla bu yılın en yüksek satışını gerçekleştiren Nissan Qashqai'nin de yeni donanım versiyonları ve çevre görüş sistemi özelliği bu fenomen modelin farkını ortaya koyacak.
     Juke ailesinin yeni modeli Shiro'yu satışa çıkardığını da açıklayan Nissan, Qashqai modelini yeni donanım paketleri ile daha da özel kılan Nissan ayrıca yüzde 0 faiz kampanyası ile alıcıların ilgisini çekiyor.
     Mayıs ayında 70 bin 863 adetlik satışa sahip olan toplam pazarda, bin 810 adetlik satış gerçekleştiren Nissan, bu satışın büyük bölümünü binek araç segmentinde sağladı. Bin 616 adet binek araç satışı yapan Nissan bu segmentte yüzde 3,2'lik pazar payı elde etti.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Nissan Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Nissan'ın Mayıs ayı rakamları arasında Qashqai satışlarının dikkat çektiğini belirterek, "Crossover segmentini yaratan ve bir fenomen haline gelen modelimiz Mayıs ayında 913 adetle bu yılın en yüksek satışını gerçekleştirdi. İlk beş aylık aylık Qashqai satış rakamları içerisinde Mayıs ayında en yüksek satış rakamına ulaşan modelimizin bu başarısı, yollardaki liderlik hedefinde ilerlediğinin bir göstergesi oldu. Ayrıca yılbaşından bu yana yüzde 20 daralma gösteren pazarda, satış adetlerini aynı tutma başarısını göstererek başarı grafiklerini sürdürülebilir bir şekilde yükselttik ve ilk 5 aylık dönemde 6 bin 712 adetlik satış gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.
    
    
    


Bu haberi 244 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir