Tevafuk Elektronik

  Merkez: Vatan Caddesi Adalhan 15/704 Selçuklu/KONYA Şube: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 11 No: 1999 Okmeydanı Şişli/İSTANBUL ( / Konya / Türkiye)
  090-332-3214559 090-332-3211960
  A. Faruk Keleş (Satış Müdürü)

  Nexus Standart Se Dünyanın Enderin Dedektörü Tevaf

  • Ürün Adı : Nexus Standart Se Dünyanın Enderin Dedektörü Tevaf

  Ürün Hakkında

  Nexus Standart SE metal arama dedektörü uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan indüksiyon denge teknolojisi ile üretilmiş Nexus`un muhteşem dedektörlerinden bir tanesidir. Şehir içinde ve dışında, mineralizasyonun çok yoğun olduğu bölgelerde, tuzlu su kenarlarında dünyanın pek çok yerinde çok yönlü bir şekilde kullanılabilme imkanı sunabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Nexus Standart SE hızlı otomatik ayarlaması ve indüksiyon denge rezonans %99 arama başlığı ile ayarlanmış, hareketsiz şekilde (sallamasız) kullanılan dedektör çeşididir. Genel performansı hareketli (sallamalı) kullanılan dedektörlerle aynıdır.

  Nexus Standart SE yerin 45 cm altında bulunan tek bir parayı (yaklaşık 30mm büyüklüğünde) bulması ya da küçük gümüş parayı (18 mm) yerin 32 cm altından (sık topraklarda) bulmasıyla size muhteşem bir arama derinliği ve ayırım kesinliği sağlar. Dünyanın heryerinde Nexus Standart SE ile yapılan test sonuçlarından elde edilen veriler sonucunda onun üretilen en güçlü metal ve define arama dedektörü olduğu belirlenmiştir.

  Hiçbir metal dedektörüyle karşılaştırılamayan hassasiyetiyle Nexus Standart SE tek parayı (30mm`lik) havada 24" (60 cm) uzaklıkta dedekte eder ve bu sonuç herhangi bir indüksiyon denge tipi metal dedektörleri için imkansızdır. Nexus Standart SE hafif yapısı (10 AA pillerle toplam ağırlığı 1.8 kg`dır) ve muhteşem ağırlık dengesiyle eşsiz bir metal dedektördür.

  Tümünü göster
  Tevafuk Elektronik
  Merkez: Vatan Caddesi Adalhan 15/704 Selçuklu/KONYA Şube: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 11 No: 1999 Okmeydanı Şişli/İSTANBUL ( / Konya / Türkiye)
  090-332-3214559
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir