Mersinlezzetleri.com

  Barış Mah. Akdeniz/ Mersin (Akdeniz / Mersin / Türkiye)
  090-533-6384131 -- 090-533-6384131
  Sabahattin KAZAN (İşyeri Sahibi)

  Natural Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı

  • Ürün Adı : Natural Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı
  • Min. Sipariş Adedi : 1
  • Birim Fiyatı :
   12
   TR
  • Ürün Kategorisi : Organik Gıda Ürünleri

  Ürün Hakkında

  ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ!
  Egzoz gazları, fabrika bacalarının kustuğu kanserojenler, içme sularımıza karışan sanayi atıkları, bir yandan da belediyelerin temizlemek için suya kattıkları klor, fast food gıdalardaki, hazır yiyeceklerdeki tehlikeli katkı maddelerine karşı elimizde iki silah var: EKMEĞİMİZ ve ZEYTİNYAĞIMIZ
  ZEYTİNYAĞI VE KALP SAĞLIĞI
  Birçok araştırma, kalp sağlığı açısından yararlı besinlerin başında zeytinyağı’nın geldiğini gösteriyor. Dünyada kalp hastalıklarının en az görüldüğü ülkeler, zeytinyağı’nın yoğun olarak tüketildiği Akdeniz ülkeleridir Zeytinyağı, kandaki kolesterol miktarını kontrol ederek damar tıkanıklığını önlemede yardımcı olur. Zeytinyağı, tansiyonun kontrol al*
  tında tutulmasında da önemli bir rol üstlenir. Zeytinyağı’nın gastrit ve ülsere karşı da koruyucu etki yaptığı kaydediliyor.
  VİTAMİN DEPOSU
  Zeytinyağı’nın içeriğinde bulunan E vitamini kansere karşı koruyucu etki yapıyor ve saç dökülmelerine karşı da iyi geliyor. A, D, E ve K vitaminleri ile kalsiyum, fosfor, potasyum, kükürt, magnezyum, az miktarda demir, bakır, manganez gibi mineraller, kemik gelişimini sağlıyor.
  ZEYTİNYAĞI VE SİNDİRİM
  Yağlar, midede değil bağırsaklarda sindirilirler. Zeytinyağı, yağların içinde en kolay hazmedilenidir. Çünkü zeytinyağı, diğer yağlardan farklı olarak, midede bulunduğu sürede sindirim için gereken mide asitlerini azaltmaz.

  Tümünü göster
  Mersinlezzetleri.com
  Barış Mah. Akdeniz/ Mersin (Akdeniz / Mersin / Türkiye)
  090-533-6384131 / 090-533-6384131
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir