NATA Holding vakıf kurdu -"Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 33…

  • Yazı boyutu
NATA Holding vakıf kurdu
     -"Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 
     33…

NATA Holding vakıf kurdu -"Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 33 Türk firması arasında yer alan NATA Holding, Vakıf kurdu

News Record (ENR) tarafından açıklanan "Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 33 Türk firma arasında yer alan NATA Holding, vakıf kurdu.
     NATA Holding açıklamasına göre, NATA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık'ın "en büyük hayalim" dediği NATA Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı, hayata geçti.
     Ankaralı iş adamı Namık Tanık, vakfın amacının özellikle çocuklar için kalıcı çözümler sağlayabilmek olduğunu belirtti.
     Vakfın, toplumunun kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet ederek, verimli, etkin ve yüksek düzeyde eğitim ve sağlık hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunacağını belirten Namık Tanık, şunları kaydetti:
     "Amacımız, çağdaş ve cumhuriyet ilkelerine bağlı Türk Milleti'nin milli ahlaki manevi ve kültürel değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren insan haklarına ve Anayasa'nın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karşın görev ve sorumluluklarını bilen, eğitim çerçevesi içinde katılımcı bir sivil toplum hareketi eğitimli ve sağlıklı nesiller yetiştirmektir."
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir